موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/115487 :کد

بر اساس گزارش؛

درخواست پلیس از شهروندان

  ﺳﻪشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۸
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -درخواست پلیس از شهروندان

مرد شرور میدان خراسان تهران که دست به جنایتی خونین زده متواری است. پلیس با اجازه انتشار عکس بدون پوشش متهم، از شهروندان خواست او را شناسایی کنند.

به گزارش تحلیل ایران، ساعت ۱:۱۵  روز یکم خردادماه  وقوع یک  نزاع و درگیری در محدوده میدان خراسان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی اعلام شد و با بررسی های اولیه نشان داد جوانی به نام یاسر . د ۳۲  ساله بر اثر اصابت ضربات چاقو به صورت، گردن، سینه ، کتف و ... به قتل رسیده و قاتل نیز از محل متواری شده است.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع  قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده  برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل  پلیس  آگاهی تهران  قرار گرفت.کارآگاهان جنایی در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول با یکی از اراذل و اوباش منطقه ی خراسان به نام یوسف ۴۰ ساله به قتل رسیده است ؛ بررسی سوابق یوسف  نشان داد که او یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه درگیری ، قدرت نمایی با سلاح سرد و اخلال در نظم عمومی است که بارها دستگیر و روانه زندان شده است.


مهر نوشت: در ادامه رسیدگی به پرونده مشخص شد که قاتل  و مقتول چند روز پیش از وقوع جنایت  نیز ، در چندین نوبت با یکدیگر درگیری لفظی داشته و پس از آن بارها برای همدیگر رجزخوانی داشته اند؛ در ادامه و با شناسایی تعدادی از شاهدان صحنه جنایت مشخص شد که در زمان درگیری خونین ، مقتول هیچگونه سلاح سردی همراه خود نداشته و حتی به قاتل عنوان داشته که قصد درگیری ندارد اما قاتل علیرغم این موضوع ، با چاقو به او حمله ور شده و او را به صورت وحشیانه و با وارد کردن ضربات  چاقو به قتل رسانده است.مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران ، با انتشار این خبر اعلام کرد : در ادامه رسیدگی به این پرونده، محل سکونت متهم پرونده در منطقه تهرانپارس شناسایی ، در مراجعه کارآگاهان به این محل مشخص شد که  یوسف بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش متواری شده است.


در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به متواری بودن متهم وبرای دستگیری این مجرم سابقه دار و خطرناک ،درخواست انتشار بدون پوشش تصویر وی از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر این قاتل فراری شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند ، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۴۲۹ و ۵۱۰۵۵۵۱۰ در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران قرار دهنـد.

                               

قتل     قاتل     چاقو     پلیس     درگیری     نزاع


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :