موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/115653 :کد

اپ استور اپل

اپ استور اپل با ۲.۲میلیون اپلیکیشن، درآمدی دو برابر گوگل پلی دارد

  پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۷:۲۰
تعداد بازدید : ۲۷۵   
 تحلیل ایران -اپ استور اپل با ۲.۲میلیون اپلیکیشن، درآمدی دو برابر گوگل پلی دارد

در سایت خواندید که اپل یک بار دیگر سه ماهه ای پردرآمد و بالاترین میزان فروش آیفون را برای خود ثبت کرد. با فروش ۷۸.۳ میلیون گوشی آیفون و درآمدی معادل ۷۸.۳ میلیارد دلار ، ۶۹% کسب و کار اپل به آیفون تعلق داشته است.

به گزارش تحلیل ایران اما با وجودیکه این رکورد در بخش مالی بسیار به مذاق اپل خوش آمده است، اپل توانسته در یخش دیگری نیز شاهد رشد چشمگیری باشد که در حال حاضر از فروش آیپدهای اپل پیشی گرفته و احتمال داده می شود که به زودی فروش مک را نیز پشت سر بگذارد. منظور بخش سرویس های اپل است که شامل اپ استور، اپل پی و iCloud و درآمد حاصل از آنها می شود.


مدیرعامل اپل، تیم کوک، اعلام کرده است که هم اکنون تعداد 2.2 میلیون اپلیکیشن در اپ استور قرار دارد، اما تعداد اپلیکیشن ها تنها مورد قابل اهمیت در خصوص اپ استور نیست. دیگر مقیاس حائز اهمیت که تیم کوک نیز به آن اشاره کرده درآمد اپ استور است: اپ استور در حال حاضر دو برابر گوگل پلی استور درآمد دارد.


شاید خیلی تعجب برانگیز نباشد، ولی جالب است که تعداد کاربران اندروید و قطعا گوگل پلی استور بسیار بیشتر است، اما به نظر می رسد که این کاربران تمایلی به خرید اپلیکیشن ها ندارند.

 

تابناک نوشت: بخش سرویس های اپل درآمدی 7.17 میلیارد دلاری را برای این کمپانی به ارمغان آورده که یک دهم درآمد اپل را برای سه ماهه اخیر رقم زده است و همچنان هم در حال رشد است.

                               

اپل     گوشی     موبایل     فناوری     ایفون    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :