موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/115729 :کد

آیت الله جنتی

انقلاب اسلامی بر اساس ایمان مردم به ولایت فقیه رخ داد

  پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۵:۵۳
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -انقلاب اسلامی بر اساس ایمان مردم به ولایت فقیه رخ داد

رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: امیدواریم با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری جانشین مناسبی برای آقای هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصحلت نظام منصوب شود.

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله احمد جنتی طی سخنانی در هشتمین جلسه هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری که صبح امروز در قم برگزار شد، ضمن گرامیداشت دهه فجر و سالروز ورود امام (ره) به میهن، گفت: انقلاب اسلامی، انفجار نوری بود که بر اساس ولایت فقیه و ایمان مردم به ولی فقیه شکل گرفت و درس بزرگی به جهانیان اعم از مسلمانان و غیرمسلمانان داد.

وی افزود: این حرکت امام واقعاً ماندگار شد و اکنون با گذشت قریب چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز شاهد برکات این حرکت عظیم و ماندگار حضرت امام هستیم.

رییس مجلس خبرگان تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم تا توان داریم پیام نهضت امام که قیام برای حمایت از اسلام و مردم مظلوم و مستضعف بود را بیان و تبیین کنیم تا پیام انقلاب اسلامی برای همیشه زنده و بالنده به نسل های بعد منتقل شود.

جنتی با اشاره به یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: رحلت برادر عزیزمان حضرت آقای هاشمی رفسنجانی که در طول دوران انقلاب پست های حساس و بسیار کلیدی این نظام را بر عهده داشتند و زحماتی را برای اسلام و انقلاب متحمل شدند، گرامی می داریم و امیدواریم با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری جانشین مناسبی برای ایشان در مجمع تشخیص مصحلت نظام منصوب شود.

ایسنا نوشت : وی در پایان با اشاره به حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو، ضمن تقدیر از جانفشانی آتش نشانان، یاد شهدای این سازمان را گرامی داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :