موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حمل و نقل

a/115939 :کد

خط اتوبوسرانی

راه‌اندازی ۳ خط اتوبوسرانی در منطقه ۲۲

  شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۷
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -راه‌اندازی ۳ خط اتوبوسرانی در منطقه ۲۲

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۲ از راه اندازی یک خط فرامنطقه‌ای و دو خط محلی به خطوط اتوبوسرانی منطقه با هدف تقویت و افزایش سطح کیفی و کمی خدمت‌رسانی به شهروندان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، فسایی با اعلام این خبر گفت: خط جدید اتوبوسرانی از دانشگاه علوم انتظامی - پایانه جنت آباد ده دستگاه و خط دانشگاه علوم انتظامی - مترو استادیوم آزادی ده دستگاه و خط دریاچه شهدای خلیج فارس - مترو وردآورد پنج دستگاه اتوبوس ازدوشنبه یازدهم بهمن ماه به خطوط اتوبوسرانی منطقه اضافه و به صورت پیمایشی شروع به کار کرد .

وی ادامه داد: به همین منظور 25 دستگاه اتوبوس برای جبران کمبود اتوبوس و کاهش زمان انتظار مسافران به سیستم اتوبوسرانی منطقه تزریق شده است که با تزریق این تعداد اتوبوس به ناوگان حمل ونقل عمومی منطقه زمان انتظار مسافران در ایستگاه‌ها به حد استاندارد رسیده است. خط دانشگاه علوم انتظامی - پایانه جنت آباد با 15 ایستگاه در مسیر رفت و 12 ایستگاه در زمان برگشت طراحی شده که هر 15 دقیقه اتوبوس‌ها به سمت مقصد حرکت می‌کنند.

ایلنا نوشت : معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 افزود  منطقه 22 تنها منطقه ای بوده که توانسته مجوز راه اندازی خطوط جدید را اخذ نماید و استقبال شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی نقش به سزایی در کاهش ترافیک شهری و آلودگی هوا خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :