موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/116017 :کد

طباطبایی

کی روش تمایلی برای ماندن در فوتبال ایران ندارد

  یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۷
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -کی روش تمایلی برای ماندن در فوتبال ایران ندارد

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران،گفت: به نظر می رسد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال دیگر تمایلی برای ماندن در ایران ندارد و نباید او به اجبار در تیم ملی بماند.

  به گزارش تحلیل ایران  هادی طباطبایی  گفت :درخصوص اظهارات روز گذشته کی روش در گفت و گو با خبرنگاران درمورد وضعیت تیم ملی و دعوت از بازیکنان تیم ها به اردوهای تدارکاتی، گفت: صحبت های کی روش و نوع ادبیات او اصلا پسندیده نیست و فکر می کنم سرمربی تیم ملی به خاطر مسایل شخصی این سخنان را مطرح کرده است .


وی ادامه داد: حرف های کی روش اصلا فوتبالی نیست و این گونه اظهارنظرها برای خارج از زمین فوتبال است. پیشنهاد من به کی روش صبر بیشتر است تا تیم ملی در شرایط حساس فعلی، در آرامش بیشتری کار خود را دنبال کند.


مربی سابق تیم فوتبال امید ایران،گفت: کی روش از زمان حضورش در ایران هر بار یک ادعای جدیدی را مطرح می کند و تمام این حرف ها برای به چالش کشیدن فوتبال و فوتبالی ها بوده است و اطمینان داشته باشید این سرمربی پرتغالی در هیچ کشوری نمی توانست چنین حرف هایی را مطرح کند.


وی تصریح کرد: متاسفانه کی روش به گونه ای رفتار می کند که انگار هیچکس در ایران به جز او فوتبال را نمی فهمد درحالی که سرمربی تیم ملی باید بداند تعامل با باشگاه ها یک امر دو طرفه است و در غیر این صورت نباید هیچ انتظاری از مربیان باشگاهی داشته باشد.


به گفته طباطبایی: تا امروز هم تیم های باشگاهی بهترین همکاری را با تیم ملی داشته اند و هر زمان که لازم بوده بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار داده اند.


وی افزود: رفتار های کی روش و موضوعاتی که او مطرح می کند بیشتر خود وی را زیر سئوال می برد. کی روش از نظر فنی مربی بسیار بزرگی است و به فوتبال ایران هم کمک کرده است اما نباید مسئولان فدراسیون او را مربی بی اشتباهی بدانند.


طباطبایی اظهار کرد: مسئولان می توانستند در بسیاری از موارد که کی روش مرتکب اشتباه شد،اشتباه این مربی را به او متذکر شوند اما این کار را نکردند و این باعث شد رفتار های کی روش همچنان ادامه داشته باشد.


مربی سابق تیم فوتبال امید،افزود: فوتبال ما می توانست بهره بهتری از کی روش ببرد و با او تعامل بیشتری داشته باشد اما اختیار بیش از اندازه ای که به او داده شده است،باعث شد نتوانیم از این مربی به شکل درستی در فوتبال کشور بهره ببریم و بیشتر درگیر حاشیه بوده ایم.


طباطبایی در پایان اظهار کرد: به اعتقاد من کی روش تمایلی برای ماندن در فوتبال ایران ندارد و مسئولان فدراسیون هم نباید هیچ مربی را به اجبار در فوتبال ایران نگه دارند.


ایرنا نوشت: کارلوس کی روش روز گذشته در ادامه اظهارات تند خود علیه افراد مختلف از جمله برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد فعلا تصمیمی برای دعوت از بازیکنان پرسپولیس ندارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :