موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/116039 :کد

سرلشکر باقری

پیام تبریک سرلشکر باقری به نیروی هوایی ارتش

  یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۵۴۸   
 تحلیل ایران -پیام تبریک سرلشکر باقری به نیروی هوایی ارتش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی پیامی روز ۱۹ بهمن ماه که مصادف با روز نیروی هوایی ارتش است را تبریک گفت.

به گزارش تحلیل ایران ، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی پیامی روز 19 بهمن ماه که مصادف با روز نیروی هوایی ارتش است، را به فرماندهی و کارکنان این نیرو  تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم

 سلام ای نگهبانان آسمان، سلام بر شما که در اوج زیسته اید و بر الطاف نامتناهی نگریسته‌اید، نام شهیدان پر آوازه‌ای همچمن شهید عباس بابایی، شهید ستاری، شهید جواد فکوری، شهید عباس دوران و شهید مصطفی اردستانی و دیگر شهدای آن نیرو در کارنامه درخشان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌درخشد، پروازتان در بیکران آبی آسمان با سرود حماسه آمیخته است، نامتان بلند و پر افتخار باد.         

 در روز نوزدهم بهمن سال 1357، نظامیان متعهد نیروی هوایی، با حضور در اقامتگاه رهبر بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در مدرسه رفاه و بیعت با آن حضرت، سندی از افتخار، حماسه، رشادت و ایمان را در برگ‌های زرین تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسانیدند. نقش ارزنده همبستگی با شکوه ارتش، به ویژه نیروی هوایی در اضمحلال و شکست رژیم ستم شاهی، نشان دهنده شعور ایمانی و انقلابی این عزیزان فداکار و عشق ورزیدن به آرمان های مقدس و آزادی خواهانه ملت، در این سرزمین بود که موجب شد تا علی رغم فشارها و اختناق شدید آن روز، گام در میدان مبارزه با ظلم و جور نظام پهلوی گذاشته و یک صدا با ملت دلاور در 19 بهمن ماه 1357، حماسه پر شکوه این بیعت را در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمایند.

اینجانب فرارسیدن روز نیروی هوایی را ،به شما برادران نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می نمایم، امیدوارم در پناه الطاف خداوند متعال و عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و پیروی از نائب بر حقش، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) روز به روز بر اقتدار و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده شد.

با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده گرامیتان ،پیروز و موفق باشید.

 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سرلشکر پاسدار محمد باقری

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :