موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/116130 :کد

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی؛

زمان تعیین نامزدنهایی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب»

  دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -زمان تعیین نامزدنهایی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب»

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مراحل رسیدن به کاندیدای نهایی این جبهه را تشریح کرد.

به گزارش تحلیل ایران، حمیدرضا حاجی‌بابایی عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، درباره ضرورت تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، گفت: امروز در کشور تهدید‌ها و فرصت‌های بسیار جدی وجود دارد و نیروهای انقلابی باید کنار هم جمع شوند و با یکدیگر هماهنگی کنند.

تسنیم نوشت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی باید با یک نگاه فراجناحی حرکت کند. ما نیاز داریم که اکثریت مردم کنار هم قرار بگیرند تا بتوانیم دل‌ها را به یکدیگر نزدیک کنیم و با کاهش فاصله نظام و مردم و افزایش جاذبه‌های انقلاب اسلامی، نظام را یاری کنیم؛ از این رو هیچ کسی نمی‌تواند در ضرورت تشکیل این جبهه تردید کند. اینکه بعضا ممکن است ما موفق نشده باشیم، در بعضی قسمت‌ها جذب را به خوبی انجام دهیم و یا وحدت را صد در صد و کامل کنیم، اینها نقاط ضعفی است که باید پیگیری کنیم تا بتوانیم کار را به جمع‌بندی برسانیم.

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به زمان تعیین نامزد نهایی این جبهه، تاکید کرد: برای این کار باید چند هزار نفری که عضو این جبهه هستند از سراسر کشور حضور پیدا کرده و مجمع تشکیل شود تا در ابتدا هیئت‌رئیسه 25 نفره را انتخاب کنند. هیئت‌رئیسه پس از تدوین و بررسی و با توجه به شرایط و زمان تصمیم خواهد گرفت که کار چگونه ریل‌گذاری شده و به جمع‌بندی برسد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :