موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/116153 :کد

سردار باقری

مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدرت و اقتدار ملی را نشان دهند

  دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدرت و اقتدار ملی را نشان دهند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، قدرت و اقتدار و بصیرت ملی را نشان دهند تا دشمنان حتی لحظه‌ای به فکر تجاوز به میهن اسلامی نباشند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از دفتر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به در آستانه فرا رسیدن 22 بهمن خاطرنشان کرد: حضور مردم انقلابی و با ایمان در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دهنده بصیرت بالای مردم انقلابی و مسلمان ایران اسلامی است.

وی افزود: 22 بهمن روز وحدت مردم می‌باشد، وحدتی که امام آن را وحدت کلمه نامید و با حضور مردم در صحنه انقلاب به نمایش درآمد، 22 بهمن یادآور حماسه مشت‌ها و فریادهای تاریخ‌ساز ملت است. روز انفجار نور، روز مطلع فجر و آغاز بهار آزادی، بهاری که در آن جای شهدای انقلاب خالی بود، بهار سراسر افتخار و بشارت.

فارس نوشت : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از مردم شریف و خانواده نیروهای مسلح دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال یاد شهدای انقلاب را گرامی بدارند و به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، قدرت و اقتدار و بصیرت ملی را نشان دهند تا دشمنان حتی لحظه‌ای به فکر تجاوز به میهن اسلامی نباشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :