موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/116192 :کد

گلکسی S8

قاب احتمالی گلکسی S۸ محل قرار گیری سنسور اثر انگشت راتایید می کند

  دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۲
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -قاب احتمالی گلکسی S۸ محل قرار گیری سنسور اثر انگشت راتایید می کند

قاب احتمالی گلکسی S۸ محل قرار گیری سنسور اثر انگشت را تایید می کند

به گزارش تحلیل ایران، مطابق با شایعاتی که تا به امروز منتشر شده، پرچمدار جدید سری گلکسی سامسونگ یعنی گلکسی S8 فاقد دکمه هوم خواهد بود. به این ترتیب سوال پیش می آید که چه اتفاقی برای سنسور اثر انگشت این گوشی خواهد افتاد و سامسونگ این سنسور را در کدام قسمت از اسمارت فون جدید خود قرار خواهد داد. با توجه به اخبار غی رسمی فعلی، ظاهرا شاهد تعبیه سنسور اثر انگشت در قاب پشتی گلکسی S8 خواهیم بود، البته ظاهراً سامسونگ این بار به جای بخش میانی قاب پشتی، ترجیح داده این سنسور را در کنار لنزهای دوربین قرار دهد.

قرار دادن سنسور اثر انگشت در گوشه بالایی و راست قاب پشتی چندان جالب به نظر می‌رسد که بسیاری از کاربران امیدوار بودند که این تنها شایعه‌ای بدون سند باشد. البته هم چنان نمی‌توان درباره صحت اخباری که به صورت پیوسته درباره این گوشی منتشر می‌شود مطمئن بود، با این حال به تازگی تصویری از قاب احتمالی متعلق به گلکسی S8 منتشر شده که تایید می‌کند سنسور اثرانگشت در کنار لنزهای دوربین این گوشی جا خوش خواهد کرد.

البته شاید تولیدکننده این قاب تنها بر اساس طراحی‌ها و ابعاد شایعه شده تصمیم به تولید چنین قابی گرفته باشد، به این ترتیب آن چه در تصویر می بینید لزوما تاییدکننده طراحی نهایی گلکسی S8 نیست. انتظار می‌رود که گلکسی جدید سامسونگ علاوه بر سنسور اثر انگشت به اسکنر عنبیه چشم نیز مجهز باشد تا امنیت بیشتری برای کاربران فراهم شود.


تابناک نوشت: سامسونگ پیش از این تایید کرده بود که گلکسی S8 را در جریان کنگره جهانی موبایل 2017 رونمایی نخواهد کرد و احتمالا اواحر ماه مارس شاهد رونمایی رسمی از این گوشی خواهیم بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :