موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/116306 :کد

سامسونگ

گلکسی اس ۸ با ۱۲۸ گیگابایت فضای حافظه

  ﺳﻪشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۴
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -گلکسی اس ۸ با ۱۲۸ گیگابایت فضای حافظه

گلکسی اس ۸ با ۱۲۸ گیگابایت فضای حافظه احتمالاً ۱۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت

به گزارش تحلیل ایران، سامسونگ پیشتر از پرچمداران جدید گلکسی اس در کنگره جهانی موبایل در بارسلون رونمایی کرده است، اما امسال قصد ندارد از این رویداد برای معرفی گلکسی اس 8 استفاده کند. سامسونگ درصدد است احتمالا ماه آینده و در نیویورک رویدادی خاص را برای رونمایی از گلکسی اس 8 ترتیب دهد. شایعات اظهار می کنند که این کمپانی نسخه ویژه ای از گلکسی اس 8 را برای تعدادی بازار منتخب در آسیا معرفی خواهد کرد که این نسخه از برچسب قیمت 1000 دلاری نیز برخوردار خواهد بود.


در این شایعه ادعا شده است که سامسونگ نسخه ویژه ای از گلکسی اس 8 را برای تعدادی بازار منتخب در آسیا، شامل چین و کره جنوبی عرضه خواهد کرد.


این اسمارت فون از 6 گیگابایت رم و تا 128 گیگابایت فضای حافظه داخلی برخوردار خواهد بود. گلکسی اس 8 با 6 گیگ رم و 64 گیگ فضای حافظه داخلی احتمالا با قیمت 885 دلار به فروش خواهد رسید، در حالیکه گفته می شود نسخه ای که از 6 گیگ رم و 128 گیگ فضای حافظه داخلی برخوردار است با قیمت 940 دلار راهی بازار خواهد شد.


مشخص نیست که آیا سامسونگ این نسخه را در هیچ بازار دیگری عرضه خواهد کرد یا خیر. قیمت عاملی اصلی در خصوص این نسخه است و تعداد مشتریان آن را محدود خواهد کرد. احتمالا سامسونگ این نسخه را فقط در بازارهایی عرضه خواهد کرد که از فروش آن اطمینان داشته باشد.


تابناک نوشت: هیچیک از اطلاعات فوق رسماً مورد تایید قرار نگرفته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :