موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی

a/116350 :کد

معرفی یک نرم افزار کاربردی؛

گوشی خود را به مانیتور کامپیوتر تبدیل کنید

  ﺳﻪشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۳:۲۸
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -گوشی خود را به مانیتور کامپیوتر تبدیل کنید

نرم افزار Microsoft Remote Desktop به شما ابزاری فوق العاده را اهدا می کند که با استفاده از آن می توانید برای مدیریت کامپیوتر خود از طریق وسیله ی گوشی هوشمند خود اقدام کنید.

 به گزارش تحلیل ایران، برنا نوشت: نرم افزار Microsoft Remote Desktop به شما ابزاری فوق العاده را اهدا می کند که  با استفاده از آن می توانید برای مدیریت کامپیوتر خود از طریق وسیله ی گوشی هوشمند خود اقدام کنید.  اگر بخواهیم ساده تر توضیح دهیم یعنی اینکه با استفاده از این نرم افزار می توانید گوشی خود را به مانیتور کامپیوتر تبدیل کنید و از رایانه خود را با گوشی هدایت کنید.  همچنین با این نرم افزار می توانید همیشه کامپیوتر خود را در گوشی هوشمند خود داشته باشید و آن را کنترل کنید. نرم افزار Microsoft Remote Desktop در گوگل پلی نمره عالی 4٫1 از 5٫0 را دریافت کرده است.


ویژگی های نرم افزار Microsoft Remote Desktop :
دسترسی به تمامی منابع سرور از راه دور  با استفاده از این نرم افزارقابلیت تعیین Gateway برای هر سرور به صورت جداگانهتجربه چند لمسی غنیشبیه سازی کامل حرکات ویندوزکیبورد کامل و منحصر به فرد برای مدیریت سرورپروتکل های کاملا امن ارتباطی با استفاده از تکنولوژی NLAسویچ سریع بین سرور هاقابلیت وارد کردن اطلاعات بیش از صد ها سرور به صورت همزمانپخش جریان های صوتی و تصویریسرعت بالا در انجام دستورات

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :