موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کار و تعاون

a/116363 :کد

حقوق؛

میزان حداقل حقوق برای سال آینده تعیین شد

  چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۷:۱۴
تعداد بازدید : ۶۰۴   
 تحلیل ایران -میزان حداقل حقوق برای سال آینده تعیین شد

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حداقل حقوق امسال ۸۶۰ هزار تومان است گفت: میزان حداقل حقوق برای سال آینده یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، محمدمهدی زاهدی اظهار‌داشت:در احکامی که دولت به مجلس داده بود بسیار متفاوت از آنچه بود که ما در کمیسیون تلفیق تصویب کردیم و مجلس به نیازمندان توجه جدی داشته است. مواد 92 تا 98 احکام بودجه به مباحث اجتماعی و اقشار نیازمند پرداخته است. تسنیم نوشت: در ماده 94 بودجه دولت موظف است علاوه بر پرداخت یارانه هر سال حداقل مستمری خانواده‌های تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد را بر مبنای 20 درصد از حداقل دستمزد شورای عالی کار پرداخت کند.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حداقل حقوق امسال 860 هزار تومان است گفت: میزان حداقل حقوق برای سال آینده یک میلیون و 200 هزار تومان تعیین شده است. افزایش حمایت از سالمندان، پرداخت شهریه دانشجویان زیرپوشش سازمان‌های حمایتی از دیگر مواردی است که در بودجه دیده شده است. جمهوری اسلامی ایران بر پایه حکومت دینی و مردمی تشکیل شده است و در همه تعابیر حکومت اسلامی ایران، مردم مورد تاکید هستند.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :