موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس راهور ناجا

a/116431 :کد

مسدود بودن جاده ها

درخواست راهور برای خودداری از سفرهای غیرضروری در ایام پایان هفته

  چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۶۳   
 تحلیل ایران -درخواست راهور برای خودداری از سفرهای غیرضروری در ایام پایان هفته

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به بارش برف در محورهای مواصلاتی کشور گفت: شهروندان از سفرهای غیرضروری در روزهای پنج شنبه و جمعه خودداری کنند.

به گزارش تحلیل ایران سرهنگ نادر رحمانی با بیان کرد: در حال حاضر مداخلات جوی اعم از بارش باران و برف در محورهای مواصلاتی کشور مشاهده نمی‌شود و تمام راه‌های اصلی مواصلاتی باز هستند.

وی بااشاره به اینکه براساس پیش بینی هواشناسی محورهای مواصلاتی استان‌های شمالی و غربی کشور خصوصا محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و قزوین رشت دچار بارش برف خواهند شد افزود: برای ساعات پایانی روز پنجشنبه و جمعه کاهش دما پیش بینی شده است و امکان یخ زدگی معابر در محورهای مواصلاتی وجود دارد، همچنین بارش برف در محل‌های کوهستانی و گردنه‌های برفگیر زیاد خواهد بود، بنابراین توصیه می شود شهروندان از سفرهای غیرضروری در روزهای پنج شنبه و جمعه خودداری کنند.

سرهنگ رحمانی افزود: استان همدان، قزوین، مرکزی، سمنان، گیلان، مازندران، البرز، غرب تهران، خراسان رضوی، گرگان، و زنجان استان‌هایی هستند که محورهای مواصلاتی آن ها در روز پنجشنبه بعد از ظهر و خصوصا روز جمعه بارش برف و باران خواهند داشت.

ایسنا نوشت : وی در پایان تاکید کرد شهروندان حتما قبل از سفر با شماره تلفن‌های گویای 120 و 88925252 تماس حاصل کرده و از ضعیت راه‌ها مطلع شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :