موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/116457 :کد

اپل

اپل برخی از آیفون‌های ۶S فروخته شده در امارات را فراخوانی می کند

  چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۵
تعداد بازدید : ۱۷۸   
 تحلیل ایران -اپل برخی از آیفون‌های ۶S فروخته شده در امارات را فراخوانی می کند

اپل برخی از آیفون‌های ۶S فروخته شده در امارات را فراخوانی می کند

به گزارش تحلیل ایران، مدتی است که گزارش‌های مختلفی درباره مشکل دار بودن باتری آیفون 6s منتشر می‌شود، البته تنها برخی از آیفون‌های 6s که در یک بازه زمانی خاص تولید شده‌اند. به همین دلیل اکنون اخباری درباره فراخوانی آیفون‌های 6s فروخته شده در امارات متحده عربی توسط اپل به گوش می‌رسد.

به گزارش رسانه‌های محلی، اپل نامه‌ای به وزارت اقتصاد امارات متحده عربی نوشته تا به آنها اطلاع دهد که قصد دارد بیش از 88700 آیفون 6s تولید شده در چین بین ماه‌های سپتامبر تا اکتبر 2015 را از این کشور جمع آوری کند.

مدیر سازمان حمایت از مصرف کننده وزارت اقتصاد امارات تایید کرده که اپل درباره باتری‌های معیوب برخی از مدل‌های خاص آیفون 6s تولید شده در بازه زمانی مذکور در چین، به این وزارت اطلاع داده است. در این بیانیه آمده که این گوشی‌ها به زودی فراخواهی خواهند شد.

اپل یک صفحه پشتیبانی نیز در وب سایت خود راه اندازی کرده تا کاربران بتوانند مشکل دار بودن گوشی و شامل شدن آن را در طرح فراخوانی این شرکت بررسی کنند. اپل هم چنین اشاره کرده که دلیل فراخوانی، مشکل ایمنی نیست و تنها به طیف محدودی از گوشی‌ها مربوط می‌شود. این شرکت قصد دارد تمامی این گوشی ها را پس گرفته، باتری آنها را تعویض کرده و دوباره آنها را برای مشتریان ارسال کند. اپل به صورت خاص این موضوع را شرح داده که تنها باتری و نه گوشی به صورت کامل، تعویض خواهد شد.

تابناک نوشت:انتظار می‌رود که هزینه این طرح فراخوانی برای اپل حدود 7 میلیون دلار باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :