موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سلامت

a/116498 :کد

در حضور آتش‌نشانان صورت گرفت؛

امضای تعهدنامه «چهارشنبه آخر سال بدون آتش» توسط دانش‌آموزان

  پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۷:۲۸
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -امضای تعهدنامه «چهارشنبه آخر سال بدون آتش» توسط دانش‌آموزان

دانش‌آموزان مدارس، تعهدنامه «چهارشنبه آخر سال بدون آتش» را با اختیار خود امضا کردند و با کمک آتش‌نشانانی که در مدارس حاضر شدند، آموزش اطفای حریق دیدند.

به گزارش تحلیل ایران،  با نزدیک شدن به پایان سال و وجود برخی بیم‌ها در خصوص چهارشنبه آخر سال، فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در این خصوص افزایش یافته است.


پس از حادثه دلخراش پلاسکو در تهران، توجه به زحمات و تلاش‌های آتش‌‌نشانان نیز افزایش یافته است، لذا آموزش اطفای حریق در مدارس و در بین دانش‌آموزان به یک برنامه فرهنگی تبدیل شده است.از روزهای گذشته دانش‌آموزان با امضای تعهدنامه‌ای مبنی بر اینکه «چهارشنبه سوری بدون آتش» در آخر سال را خواهند داشت، در نظر دارند تا هم به آتش‌‌نشانان کمک کنند و هم از این پدیده نه چندان خوشایند که هر سال تعداد زیادی را دچار سوختگی می‌کند، فاصله بگیرند.


فارس نوشت: در همین راستا، مدارس تهران هم مانند دیگر استان‌های کشور ضمن آموزش استفاده از کپسول‌های آتش‌نشانی و آموزش اطفای حریق، موضوع «چهارشنبه آخر سال بدون حادثه و بدون آتش» را به دانش‌آموزان آموزش داده و آنها نیز تعهدنامه‌ای را در این خصوص امضا می‌کنند.آموزشگاه جواد موفقیان در منطقه 19 آموزش و پرورش تهران یکی از مدارس است که آموزش اطفای حریق را با کمک آتش نشانی و تعهدنامه در خصوص «چهارشنبه آخر سال بدون آتش» را پیگیری کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :