موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/116585 :کد

سامسونگ

دستیار صوتی جدید سامسونگ از ۸ زبان مختلف پشتیبانی می کند

  پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۰
تعداد بازدید : ۴۷۶   
 تحلیل ایران -دستیار صوتی جدید سامسونگ از ۸ زبان مختلف پشتیبانی می کند

یکی از قابلیت های احتمالی پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی S۸، عدم استفاده از دستیار صوتی S Voice است. در عوض انتظار می رود که سامسونگ یک دستیار صوتی کاملا جدید به نام Bixby را به کاربرانش معرفی کند.

به گزارش تحلیل ایران، در همین زمینه، گزارش جدیدی که از کره منتشر شده است، اطلاعات جدیدی را درباره Bixby در اختیار ما قرار می دهد. مطابق با این اطلاعات، دستیار صوتی جدید سامسونگ از هشت زبان مختلف پشتیبانی می کند. به این ترتیب سامسونگ از همان ابتدای کار بازار هدف گسترده ای خواهد داشت و در مقایسه با سایر دستیارهای صوتی مانند Google Assistant از زبان های بسیار بیشتری پشتیبانی می کند.

 

با این حال Bixby هم چنان باید برای رقابت با سیری اپل که از 30 زبان پشتیبانی می کند، راهی بسیار طولانی طی کند. اما از آنجایی که این دستیار صوتی جدید کاملا تازه نفس، باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه عملکردی در بازار خواهد داشت. از سوی دیگر انتظار می رود که Bixby صرفا یک نرم افزار دستیار صوتی حد متوسط نباشد و بتواند در زمینه های متنوع تری فعالیت کند.

 

این دستیار صوتی احتمالا می تواند با سیستم عامل و دوربین گوشی هماهنگ شود تا کاربران بتوانند به اجسام مختلف اشاره کنند . از Bixby بخواهند تا آنها را شناسایی کند.

 

تابناک نوشت: اطلاعات فعلی درباره سایر قابلیت های Bixby محدود است و از آنجایی که سامسونگ قصد ندارد گلکسی S8 را در کنگره جهانی موبایل 2017 رونمایی کند، نمی توانیم اواخر ماه جاری میلادی منتظر دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :