موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/116604 :کد

دبیرکل مجمع تشخیص مصلحت نظام

راهپیمایی ۲۲ بهمن نه یک بزرگداشت بلکه تداوم انقلاب است

  پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۳:۲۵
تعداد بازدید : ۸۹۵   
 تحلیل ایران -راهپیمایی ۲۲ بهمن نه یک بزرگداشت بلکه تداوم انقلاب است

دبیرکل مجمع تشخیص مصلحت نظام راهپیمایی ۲۲ بهمن را تداوم و ادامه انقلاب دانست.

به گزارش تحلیل ایران،  محسن رضایی در استودیو خبر 21 شبکه یک سیما ادامه داد: این راهپیمایی نشان دهنده زنده بودن انقلاب است و اینکه انقلاب به موجودیت خود ادامه می دهد.
او افزود: مردم در راهپیمایی می خواهند بگویند انقلابی هستیم و آنها که خواب از بین رفتن انقلاب را می بینند بدانند که این خیال را به گور می برند.


رضایی ادامه داد: مردم می خواهند بگویند این انقلاب مال ماست و مسئولین نظام، مهمان ما هستند؛ راهپیمایی خلق مجدد یک حماسه ملی است و پیام آن وحدت و اتحاد همه ایرانیها از جمله کلیمی ها، سنی ها، مسیحیان و شیعه های کشور است.


او گفت: اولین پیام راهپیمایی امسال به تهدیدگرانی است که به تازگی از اطراف برخاسته و برای ایران خط و نشان می کشند؛ این پیام ما به آنهاست که ما از تهدید نمی ترسیم؛ مارا تهدید نکنید که پشیمان خواهید شد.


رضایی با بیان اینکه دومین پیام به آل سعود است که به حقیقت عامل فتنه در منطقه هستند
ادامه داد: پیام ما به آل سعود این است که بر سر راه حج و زیارت خانه خدا مانع تراشی نکنید زیرا لیاقت مدیریت این مراسم هم ندارید.


او پیام دیگر را خطاب به انگلیس و اسراییل دانست و تصریح کرد: انگلیس باید بداند منطقه دیگر مانند 70 سال قبل نیست و خبری از شاه و سردمداران آن زمان نیست؛ اسرائیل هم با وجود اینکه در سر، حمله به مناطق هسته ای ایران را می پروراند باید بداند که اگر اقدامی انجام دهد ده ها موشک به سمتش پرتاب خواهد شد و با خاک یکی خواهد شد؛ هرچند البته مردم ما صلح طلب هستند نه جنگ طلب.


خبرگزاری صدا و سیما نوشت: دبیرکل مجمع تشخیص مصلحت نظام، دیگر پیام راهپیمایی 22 بهمن را متوجه عوامل فتنه دانست و افزود: راهپیمایی 22 بهمن در سال 88  بر جریان فتنه بسیار موثر بود چرا که بعد از راهپیمایی، دوباره رونق به بازارهای کسب و کار برگشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :