موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جامعه

a/116632 :کد

بنابر اعلام سازمان آتش نشانی؛

استقرار نیروهای امدادی در سراسر مسیر راهپیمایی

  جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۵
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -استقرار نیروهای امدادی در سراسر مسیر راهپیمایی

در شرایطی که هنوز مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به طور رسمی آغاز نشده است اما شهروندان تهرانی در سراسر مسیر حضور پیدا کرده اند در کنار این حضور نیروهای امدادی نیز از دقایق ابتدایی بامداد امروز در سراسر مسیر راهپیمایی حضور دارند.

به گزارش تحلیل ایران، بنابر اعلام سازمان آتش نشانی آتش نشان ها از 4 بامداد امروز در سراسر مسیر راهپیمایی استقرار یافته و تا زمان اتمام مراسم در سراسر مسیر حضور خواهند داشت.
 
نیروی های اورژانس نیز برای امدادرسانی به شهروندان در طول مسیر های تعریف شده حضور یافته تا در صورت نیاز به شهروندان خدمات ارائه دهند.از حاشیه ای مراسم راهپیمایی 22 بهمن می توان به حضور فعال پاکبان اشاره کرد.  نیروهای سازمان خدمات شهری شهرداری تهران در سراسر مسیر با لباس های متحدالشکل و به همراه داشتن تجهیزات جهت نظافت مسیر حضور دارند.
 
مشرق نوشت: تصویر شهدای آتش نشان در برخی از نقاط مراسم راهپیمایی 22 بهمن دیده می شود.همچنین کمیته امام خمینی (ره) به منظور جمع آوری کمک نیروهای خود را در مسیر استقرار داده و راهپیمایان در مراسم سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی می تواند با مراجعه به نیروهای کمیته امداد به عنوان حامی ایتام اقدامات لازم جهت حمایت از نیازمندان را انجام دهند.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :