موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/116673 :کد

سرلشکر صفوی

مثلث شرارت نمی تواند در مقابل ایران تهدید نظامی جدی ایجاد کند

  جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۳
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -مثلث شرارت نمی تواند در مقابل ایران تهدید نظامی جدی ایجاد کند

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت:مثلث شرارت ( آمریکا، انگلیس و اسرائیل غاصب) نمی توانند در مقابل ایران تهدید نظامی جدی ایجاد کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران،  سردار سرلشکر پاسدار یحیی رحیم صفوی در جمع راهپیمایان 22 بهمن اهواز و در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه در مصلای مهدی امام خمینی(ره) این شهر افزود: نظام مقتدر جمهوری اسلامی با قدرت و صلابت و منابع ملی که در اختیار دارد مقابل هرگونه تجاوز احتمالی فرا منطقه ای ایستاده است.


وی با بیان اینکه دشمن را نباید حقیر و ناتوان شمرد گفت: راه اساسی مبارزه با تهدیدات، افزایش قدرت داخلی کشور است.


دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود: باید قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور را در همه ابعاد افزایش دهیم و به قدرتی دست یابیم که دیگر دشمنان حتی قادر به تهدید لفظی هم نباشند.


وی بیان کرد: باید قدرت درونی کشور را در تمامی ابعاد فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی افزایش دهیم؛ دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه و ناامیدی در بین مردم و مسئولان هستند.


وی گفت: فرصت های زیادی وجود دارد که می تواند انقلاب اسلامی را قدرت بخشد از جمله این فرصت ها پیروی از رهبر معظم انقلاب، گفتمان انقلابی در بین مردم و ترویج گفتمان مقاومت است.


سرلشکر پاسدار رحیم صفوی درادامه با اشاره به تهدیداتی که از سوی دشمن کشور را نشانه گرفته افزود: نفوذ عناصر در دستگاه های مختلف کشور، و تصمیم نادرست گرفتن در این دستگاه ها برای جلوگیری از پیشرفت کشور، به خطر انداختن انقلاب اسلامی از درون کشورو ایجاد تغییر ژنتیک در محصولات کشاورزی از جمله تهدیدات دشمن برای کشور است که مسئولان باید بسیار مواظب این تهدیدات باشند.

** کشور مدیران دلسوز و انقلابی می خواهد
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در ادامه افزود: در اجرای برنامه های کلان اقتصادی مثل اقتصاد مقاومتی در کشور ضعف وجود دارد؛ برخی مدیران ناکارآمد در سطوح مختلف باعث ضعف در اجرای برنامه های توسعه کشور می شوند.


وی بیان کرد: برنامه های چشم انداز 20 ساله توسعه باید توسط مدیران دلسوز انقلاب اسلامی و مردم اجرایی شود، و تنها مدیران کارآمد می توانند این اهداف را به مرحله اجرا درآورند.


وی ادامه داد:اگر ضعفی در مدیریت اجرایی داشته باشیم نمی توانیم با وجود سرمایه گذاری، برنامه های توسعه ای را در کشور عملیاتی کنیم.
سرلشکر صفوی افزود: انسان های کارآمد می خواهیم که برنامه و بودجه را به عمل و پیشرفت تبدیل کنند و برای تحول در اقتصاد ایران نیاز به مدیرانی داریم که دلسوز مردم باشند.


وی همچنین با اشاره به توسعه فضای مجازی در دنیای امروز گفت: در دنیای امروز باید به فرهنگ بیداری و هوشیاری دست یابیم؛ فضای مجازی شمشیری دو لبه است که می تواند خطرناک و مفید باشد.


وی ادامه داد: اطلاعات زیادی در این فضا مبادله می شود که باید هوشمندانه وارد این فضا شد و مواظب فرزندان خود باشیم که از این فضا استفاده درست داشته باشند و مورد سواستفاده برنامه های شوم دشمنان قرار نگیرند.


سردار سرلشکر پاسدار رحیم صفوی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: با حماسه آفرینی مردم در یوم ا... 22 بهمن و حماسه انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده مسیر عزت، پیشرفت و آبادانی را در کشور پیش خواهیم برد.

** ملت ایران الگوی آزادی خواهی و مقاومت مردم مظلوم
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود: جمهوری اسلامی با تاثیری که در منطقه داشته باعث اعتماد به نفس مردم مظلوم منطقه و حتی دنیا شده و پیام مردم ایران به گوش مردم مظلوم دنیا رسیده است.


وی با بیان اینکه شعارهای آزادی خواهی و بیداری اسلامی توقف ناپذیر است، گفت:نفوذ پیام آزادی خواهی و استقلال ایران به بسیاری از کشورهای دنیا باعث ناکامی آمریکا و انگلیس و دشمنان در منطقه شده است.


وی با اشاره به موقعیت بسیار خوب ایران در منابع و وضعیت جغرافیای منطقه افزود: مسئولان کشور و دست اندرکاران برنامه ششم توسعه بهترین برنامه ها را تدوین و اجرا کنند تا ایران اسلامی الگویی برای کشورهای دیگر باشد.


سرلشکر رحیم صفوی ادامه داد: مسئولان از فرصت های موجود در خوزستان مثل دوبار کشت محصولات در سال، آب فراوان، و صنعت و کشاورزی پر رونق به خوبی استفاده کنند.


وی با اشاره به راه آهن در دست ساخت خرمشهر به بصره عراق گفت: این راه آهن می تواند میلیاردها تومان درآمد برای کشور ایجاد کند و باعث عبور کشورهای مختلفی از استان و کشور برای رسیدن به کشور عراق شود.


وی افزود:وجود افراد دانشمند و آمار بالای دانشجویان در کشور فرصتی است که سیاست گذاران می توانند با تکیه بر این فرصت از ظرفیت بالای علمی آنها برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی استفاده کنند.


دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا بیان کرد: آمار بالایی از دانشجویان پس از دانش آموختگی بیکار هستند که برای این افراد باید توسط دولت فکری شود و ایجاد اشتغال شود.


وی گفت: البته به این معنا نیست که باید این قشر تنها به دنبال کار دولتی باشند بلکه دولت با حمایت از صنعت و کشاورزی می تواند فرصت های شغلی زیادی را برای این گروه ایجاد کند.


وی بیان کرد: حمایت ازکشاورزی و صنعت، حمایت از چرخه اقتصادی و بالا بردن میزان تولید در کشور است.


ایرنا نوشت: وی درادامه با اشاره به حماسه آفرینی مردم در یوم ا... 22 بهمن افزود حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان می دهد که سخنان نابخردانه تازه به قدرت رسیده ها در آمریکا نمی تواند جوانان ایران را از صحنه خارج کند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :