موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/116688 :کد

ترامپ:

رئیس جمهور ایران بهتر است مراقب باشد!

  شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۰
تعداد بازدید : ۳۶۸   
 تحلیل ایران -رئیس جمهور ایران بهتر است مراقب باشد!

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اظهارات «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران در مراسم گرامیداشت ۳۸ اُمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت که «رئیس جمهور ایران بهتر است مراقب باشد».

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در واکنش به اظهارات «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران در مراسم گرامیداشت ۳۸ اُمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت که «رئیس جمهور ایران بهتر است مراقب باشد».رسانه های خبری به نقل از «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران نوشتند که ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی و ظرف ۳۸ سال گذشته نشان داده است که «هرکس با این ملت با زبان تهدید سخن بگوید، ملت ایران او را پشیمان خواهد کرد».

ترامپ نیز در واکنش به اظهارات رئیس جمهور ایران و در ادامه ادعاهای پوچ و توخالی خود گفت: «او [روحانی] بهتر است مراقب باشد». مهر نوشت: گفتنی است «دونالد ترامپ» روز دوم فوریه (چهاردهم بهمن ماه) با دادن اخطار به ایران و طرح اتهاماتی واهی مبنی بر نقض توافق هسته ای منعقده با غرب به دلیل انجام آزمایش موشکی توسط تهران، موضعی تهاجمی نسبت به ایران اتخاذ کرد که می تواند باعث تشدید تنشها در منطقه خاورمیانه شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :