موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/116873 :کد

قتل عام؛

جزئيات جديد از قتل عام خانوادگي در لرستان

  یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -جزئيات جديد از قتل عام خانوادگي در لرستان

روز گذشته حوالي ظهر گزارشي مبني بر درگيري فاميلي در يکي از روستاهاي اطراف خرم آباد که در اثر آن ۴ نفر به قتل رسيدند، به دادستاني واصل شد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سعيد رازاني گفت: بلافاصله پس از وصول گزارش به همراه بازپرس ويژه قتل و تيم کارشناسي به ميان گلال (روستاي محل حادثه) که در فاصله 7 کيلومتري از شهرستان خرم آباد است اعزام شده و پس از بازديد از محل مشخص شد که فرد قاتل پس از درگيري با اعضاي يک خانواده، در نهايت سه فرد بزرگسال و يک کودک 8 ساله را با اسلحه کلاشينکف به قتل رسانده است. میزان نوشت: در همان تحقيقات مقدماتي مشخص شد که قاتل با مقتولين نسبت خويشاوندي داشته و انگيزه اصلي قتل نيز رابطه نامشروع بوده است. رازاني ادامه داد: با وجود تيم متخصص انتظامي و قضايي در کمتر از 8 ساعت فرد قاتل که پس از جنايت به کوه‌هاي اطراف فرار کرده بود دستگير شد.

رازاني در پايان با بيان اينکه همدست قاتل که پسر او هست در حال حاضر فراري است، گفت: قصد و اراده دستگاه قضا در اين پرونده همچون گذشته رسيدگي قاطع و سريع است و از هموطنان تقاضا مي شود که به شايعات توجه نکرده و فقط اخبار را از طريق مراجع معتبر دريافت کنند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :