موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حادثه

a/116916 :کد

نشست خبری سخنگوی قوه‌قضاییه

بازداشت دو نفر در ارتباط با آغاز آتش‌سوزی پلاسکو

  یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۸
تعداد بازدید : ۲۹۹   
 تحلیل ایران -بازداشت دو نفر در ارتباط با آغاز آتش‌سوزی پلاسکو

محسنی‌اژه‌ای از بازداشت دو نفر مرتبط با حادثه پلاسکو خبر داد و گفت: اینها افرادی هستند که درباره شروع آتش‌سوزی اتهاماتی متوجه آنها بوده است.

به گزارش تحلیل ایران  حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصد و  هشتمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره علت تمدید مرخصی مهدی هاشمی در حالیکه طبق ماده 520 آیین دادرسی کیفری محکومان زندانی در صورت رعایت و ضوابط مقررات زندان از یکسری امتیازات خاص از جمله حداکثر 5 روز مرخصی استفاده کنند، اظهار کرد: استفاده از مرخصی بیش از 5 روز فقط مختص به آقای مهدی هاشمی نیست و موارد دیگر هم بوده که به تشخیص دادستان یا قاضی مرخصی افراد تمدید شده است و این موضوع مشابهات بسیاری دارد.

 

وی درباره آخرین وضعیت پرونده پلاسکو نیز گفت: این پرونده در دادسرای تهران مفتوح است و طبیعتا بخشی از آن با نظر دادستان و مدعی العموم تشکیل شده است.

 

به گفته سخنگوی دستگاه قضا فعلا دو نفر در رابطه با این پرونده بازداشت هستند و اینها افرادی هستند که درباره آغاز آتش سوزی اتهاماتی متوجهشان بوده است.

 

محسنی اژه‌ای اضافه کرد: درباره سایر علل و عواملی که سبب شده این آتش سوزی ایجاد شود یک هیئت از کارشناسان مختلف تشکیل شده ولی هنوز هیئت یادشده نظر خود را ارائه نکردند.

 

تسنیم نوشت:  تاکنون مسئول یا مسئولانی در این پرونده احضار نشده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :