موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی واحدفناوری

a/116948 :کد

طبق گزارش؛

امکان نصب تلگرام روی ساعت های هوشمند

  یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۱:۵۴
تعداد بازدید : ۷۶۴   
 تحلیل ایران -امکان نصب تلگرام روی ساعت های هوشمند

نرم افزار تلگرام با سیستم عامل اندروید ویر۲ سازگار شده، این بدین معنی است که کاربران از این پس می توانند این نسخه از تلگرام را بر روی ساعت هوشمند خود نصب کنند.

 به گزارش تحلیل ایران،  طراحان اندروید هدلاینز به فاصله کوتاهی بعد از اعلام پشتیبانی اندروید ویر ۲ از برنامه‌های متفاوت نرم افزاری، ورژنی از آن را ارائه دادند که با ساعت‌های هوشمند نیز سازگار است.

 

میزان نوشت: کاربران می توانند با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای، این برنامه را دانلود و نصب کنند. دسترسی به سوابق گفتگوها و پاسخ سریع به پیام‌های ارسال شده به صورت متنی و صوتی در این نسخه از تلگرام نیز امکان‌پذیر است.همچنین در این ورژن از تلگرام می‌توان از انواع شکلک و برچسب برای پاسخ دادن استفاده نمود و کاربران قادر خواهند بود به طور مستقیم و با استفاده از ساعت هوشمند خود، گروه‌هایی را برای گفتگو ایجاد کنند.

همه‌ی کاربرانی که سیستم عامل اندروید ویر ۲ را بر روی ساعت‌های هوشمند خود دارند، می‌توانند این نسخه از برنامه تلگرام را نصب کنند.در این نسخه از تلگرام کاربران قادر خواهند بود از بعضی تم‌ها یا پوسته‌ها نیز برای جذاب تر شدن چهره برنامه استفاده کنند، هر چند که تعداد آن‌ها محدود است. باید منتظر ماند و دید چقدر از این نسخه تلگرام استقبال خواهد شد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :