موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نیروی انتظامی

a/116972 :کد

ولنتاین؛

واکنش پلیس به عرضه نمادهای ولنتاین

  دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۸:۰۰
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -واکنش پلیس به عرضه نمادهای ولنتاین

ما معتقدیم که محبت به دیگران در چارچوبهای تعریف شده و مبتنی بر عرف جامعه، نه تنها توصیه دینی است، بلکه باعث همگرایی اجتماعی می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به اقدام برخی فروشگاه ها در عرضه محصولات و نمایش نمادهای موسوم به ولنتاین، با تاکید بر همکاری اصناف با نیروی انتظامی اظهار داشت: در کشور ما و همچنین بر اساس اعتقاداتمان، محبت به دیگران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و برگزاری جشن های دینی و مذهبی همچون جشن تکلیف و یا مراسمات اینچنینی، فرصتی است برای شادی و ابراز محبت به دیگران. ما معتقدیم که محبت به دیگران در چارچوبهای تعریف شده و مبتنی بر عرف جامعه، نه تنها توصیه دینی است، بلکه باعث همگرایی اجتماعی می شود.

وی با اشاره به انتشار عکس بخشنامه ای جعلی از سوی پلیس مبنی بر برخورد پلیس با اصناف در این روز در سال گذشته گفت: واحدهای صنفی نباید عرضه کننده نمادهایی باشند که مغایر قوانین و شرع است و این موضوع مختص به یک روز و یا یک مدت خاص نیست و این امری است برای تمام سال. تسنیم نوشت: در این مورد نیز با اصناف و صنوف مختلف، هماهنگی‌های لازم انجام شده و لازم است تا اصناف نظارت خود را داشته باشند. با توجه به اینکه این مسائل، از جمله موضوعات اجتماعی است، اولویت ما برخورد اجتماعی با مسائل اینچنینی است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :