موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/117047 :کد

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت؛

ممنوعیت تردد کامیون ها و تریلی ها در جاده ها

  دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۶۵۲   
 تحلیل ایران -ممنوعیت تردد کامیون ها و تریلی ها در جاده ها

امروز و امشب تمامی محورهای مواصلاتی كشور به جز دو استان خراسان جنوبی و سیستان درگیر بارش باران و برف هستند و به همین دلیل تعدادی از محورهای مواصلاتی اصلی از نیمه شب گذشته تا صبح امروز بسته بودند.

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ نادر رحمانی گفت:امروز و امشب زمان مناسبی برای سفر نیست.تردد كلیه كامیون ها و تریلی ها در محورهای كوهستانی و برف گیر، ممنوع اعلام شده و تا برطرف شدن شرایط جوی فعلی و به كار بستن تمهیدات ایمنی لازم از تردد این وسایل جلوگیری می شود.

 
میزان نوشت: سرهنگ رحمانی با اشاره به اینكه از تردد خودروهایی كه فاقد زنجیر چرخ باشند، جلوگیری می شود توضیح داد:پلیس در ابتدای محورهای برف گیر از تردد كلیه وسایل نقلیه ای كه فاقد زنجیرچرخ باشند، جلوگیری می كند.وی  در این باره توضیح داد:طی بارش قبلی برف در جاده بسیاری از خودروها به دلیل نداشتن زنجیر چرخ در محورهای هراز و فیروزكوه گرفتار شدند و ماموران پلیس راهور به همین دلیل از تردد خودروهای بدون تجهیزات جلوگیری می كند.به گفته رئیس مركز اطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور ناجا محور هراز از ساعت ٧ صبح امروز به دلیل شدت بارش ها بسته شده و ساعت  14 بار دیگر بازگشایی شد. در محورهای چالوس و فیروزكوه و سایر محورهای برف گیر ماموران پلیس راهور مستقر شده و مانع تردد خودروهای فاقد زنجیر می شوند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :