موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی هواشناسی

a/117120 :کد

هواشناسی؛

پیش‌ بینی هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

  ﺳﻪشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -پیش‌ بینی هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

امروز با ادامه فعاليت سامانه بارشی برای مناطق شرق، شمال شرق کشور بارش باران و برف و در بخشهايی از جنوب شرق وجنوب رگبار و رعد و برق و وزش باد شديد و در مناطق کوهستانی بارش برف ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، براساس تحليل آخرين داده ها و نقشه های هواشناسی، امروز با ادامه فعاليت سامانه بارشی برای مناطق شرق، شمال شرق کشور بارش باران و برف و در بخشهايی از جنوب شرق وجنوب رگبار و رعد و برق و وزش باد شديد و در مناطق کوهستانی بارش برف ادامه خواهد داشت.

باشگاه خبرنگاران نوشت: شدت بارش ها امروز نيمه جنوبی فارس، نيمه غربی هرمزگان، نيمه جنوبی کرمان ،نيمه جنوبی خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی و نيمه شرقی بوشهر خواهد بود همچنين امروز برای مناطق شمال غرب، سواحل غربی خزر و برخی مناطق غرب نيز بارش برف پيش بينی می شود.امروز در جنوب شرق کشور به سبب وزش باد شديد پديده گرد و خاک رخ خواهد داد.روز چهارشنبه بارش دربرخی مناطق جنوب و شمال غرب کشور ادامه خواهد داشت و با ورود سامانه بارشی جديدی بارش در شمال غرب و غرب تشديد می شود و بتدريج نيمه غربی و جنوب کشور را در بر می گيرد. امروز دريای عمان و تنگه هرمز مواج خواهد بود.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :