موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/117196 :کد

آیفون 8

آیفون ۸ اپل احتمالاً دارای باتری با ظرفیت بیشتر و در ابعاد کوچکتر

  ﺳﻪشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۱
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -آیفون ۸ اپل احتمالاً دارای باتری با ظرفیت بیشتر و در ابعاد کوچکتر

آیفون ۸ اپل احتمالاً دارای باتری با ظرفیت بیشتر اما در ابعادی کوچکتر خواهد بود

به گزارش تحلیل ایران  گزارش جدیدی که توسط یکی از تحلیلگران KGI Securities به نام مینگ چی کو منتشر شده، ادعا می کند که آیفون 8 اپل احتمالاً دارای باتری بزرگتر اما در ابعادی کوچکتر خواهد بود.

ظاهراً قرار است همان باتری که در گوشی 5.5 اینچی کنونی اپل تعبیه شده، حال در گوشی 4.7 اینچی این شرکت مورد استفاده قرار بگیرد. در این گزارش آمده که اگر این اتفاق رخ دهد، اپل باید طراحی لاجیک برد نسل بعدی آیفون خود را به صورت فشرده تر و انباشته تری در آورد که هزینه بیشتری برای این شرکت در پی خواهد داشت.

علاوه بر این، گزارش مذکور عنوان کرده که این موضوع به آیفون 8 اجازه می دهد تا ابعادی مانند آیفون 4.7 اینچی کنونی داشته باشد، اما با این تفاوت که ظرفیت باتری آن مانند باتری آیفون 5.5 اینچی خواهد بود. به گفته کو، احتمالاً باتری آیفون 8 دارای 2700 میلی آمپر ساعت ظرفیت خواهد بود و بسته بندی باتری ها به شکل L و دو سلولی خواهد بود.

همین تحلیلگر پیش تر ادعا کرده بود که آیفون 8 اولین محصول مجهز به نمایشگر اولد خواهد بود. از آنجایی که نمایشگر های مجهز به فناوری اولد در مصرف انرژی بسیار بهره ور تر از LCD ها هستند، می توان برداشت کرد که عمر باتری آیفون 8 به این دلیل می تواند حتی از آیفون های 5.5 اینچی فعلی هم بهتر باشد.


تابناک نوشت: لازم به ذکر است که تمامی گزارشات مربوط به گوشی آیفون 8 در حد شایعه هستند و هیچ کدام توسط کوپرتینویی ها تایید نشده اند.


برای این که متوجه شویم این محصول با چه ویژگی هایی همراه است؛ باید تا خبرهای رسمی اعلام شده توسط اپل منتظر بمانیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :