موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/117451 :کد

فیروز کریمی:

دوستداران فوتبال بازی زیبا از پالایش نفت آبادان خواهند دید

  پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۴
تعداد بازدید : ۲۸۳   
 تحلیل ایران -دوستداران فوتبال بازی زیبا از پالایش نفت آبادان خواهند دید

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:فوتبال دوستان و هواداران تیم فوتبال صنعت نفت در بازی روز جمعه ، بازی زیبا و قابل قبولی از این تیم شاهد خواهند بود.

به گزارش تحلیل ایران ،  فیروز کریمی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد در جمع خبرنگاران رسانه ها گفت:انگیزه‌ زیادی برای دیدار مقابل پدیده داریم و برای برد به میدان می‌رویم چرا که این بازی 6 امتیازی است.


وی ادامه داد: پدیده، از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد و ما فردا 29 بهمن ماه شاهد بازی سنگین و زیبا خواهیم بود.


سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص تیم رقیب نیز گفت:مهاجری مربی خوش‌ فکری است، با او سابقه همکاری دارم و امیدوارم که فردا تماشاگران شاهد یک بازی خوب باشند.


کریمی با اشاره به غایبان تیمش در بازی فردا نیز گفت:کیم و رضا نوروزی به همراه حسین بغلانی و چهار بازیکن دیگر ما هستند که آسیب دیده‌اند و دیدار فردا ما را یاری نمی کنند.


سرمربی صنعت نفت در خصوص وضعیت جذب مهاجم جدید عراقی این تیم نیز گفت:با بازیکن عراقی قرارداد امضا شده و قرار است مراحل مربوط به پیوستن وی طی شود که این پروسه زمان‌بر است.


کریمی همچنین با بیان این موضوع که زلیکانی و علی صلاح از بازی آینده تیم ما را همراهی می کننند، اضافه کرد:از زمانی که به آبادان آمدم از شور و حال آبادانی چیزی ندیدم و از هواداران دعوت می‌کنم در بازی فردا کنار ما باشند چرا که مسابقه سختی در پیش است و حضور هواداران می‌تواند کمک زیادی به ما کنند.


تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از هفته بیست و دوم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادن میزبان پدیده مشهد است.


ایسنا نوشت: تیم فوتبال صنعت نفت ابادان با 22 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :