موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/117452 :کد

ویسی

در شش بازی اخیر از داوری آسیب دیده ایم

  پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۰:۳۹
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -در شش بازی اخیر از داوری آسیب دیده ایم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در شش دیدار از هفت دیدار اخیر خود از داوری آسیب دیده ایم و نمی دانم که دیگر چه بگویم.

به گزارش تحلیل ایران ،  عبدالله ویسی بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) و در نشست خبری پایان دیدار پرسپولیس و سپاهان گفت: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند؛ نه تنها می توانستیم بازنده نباشیم بلکه حتی می توانستیم برنده این دیدار باشیم.


وی افزود: پرسپولیس در این دیدار به جز تک به تک دقیقه اول وحید امیری، موقعیت گل نداشت ولی در دیدار امروز شانس با سپاهان نبود.


سرمربی سپاهان درباره تعویض جباروف بازیکن جدید تیمش گفت: جبارف در پایان نیمه اول و در رختکن آسیب دیده بود؛ بازی اولش برای سپاهان بود ولی با توجه به تکنیک خوبی که دارد می توان از وی در دیدارهای آتی استفاده کرد.


ویسی درباره فرصت سوزی های فراوان بازیکنانش گفت: در حالی که هیچ توپی به سمت چارچوب دروازه ما از سمت پرسپولیسی ها نیامد ولی ما فرصت های فراوانی به ویژه در نیمه دوم داشتیم که تبدیل به گل نشد.


دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و سرخپوشان در نهایت 2 بر یک پیروز این میدان شدند.


وی در پاسخ به سوالی درباره داوری گفت: اگر فیلم هفت دیدار اخیر ما را ببینید، متوجه می شوید که به جز یک دیدار در شش دیدار دیگر از داوری آسیب دیده ایم؛ با این حال تیم پرسپولیس تیم قدرتمندی است ولی تنها روزی بود که این تیم موقعیت گل کم داشت؛ درباره داوری ها نیز بهتر است بحث را ادامه ندهیم.


ویسی درباره اعتراض نوشتاری به دپارتمان داوری درباره داوری ها ادامه داد: هم نوشتاری اعتراض کرده ایم و هم فیلم فرستاده ایم؛ این مسائل دردی را از من دوا نمی کند.

** استعفایم به دلیل اصول مربی گری بود
سرمربی سپاهان درباره استعفای خود از سمت سرمربی گری توضیح داد: این استفعا به دلیل مسائل فنی و نتیجه نگرفتن نبود؛ فکر می کردم بدون اجازه من بازیکن برای تیم جذب شده که متوجه شدم این طور نبوده است و استعفای من به دلیل اصول مربی گری بود.


وی توضیح داد: من درخواست کرده بودم که علی کریمی و آندرانیک تیموریان برای سپاهان جذب شوند ولی بعد از عذرخواهی آنها باشگاه با جباروف قرارداد بست که نفر سوم در لیست من بود.


ویسی درباره جذب نکردن روزبه چشمی گفت: مدیر برنامه های این بازیکن گفت وی نمی تواند در 4 دیدار برای ما بازی کند و در دیدارهای بعدی نیز 30 تا 40 دقیقه توان بازی دارد.


سرمربی سپاهان درباره ادامه فعالیتش در این باشگاه گفت: مدیران باشگاه از من برای فصل بعد برنامه خواسته اند اما گفته ام که در حال حاضر حال سپاهان خوب نیست و اول باید حال تیم خوب شود.
وی در پاسخ به سوالی درباره اظهار نظر کارلوس کی روش مبنی بر اینکه بازیکنان پرسپولیس اضافه وزن دارند، گفت: افراد در زمان عصبانیت حرف هایی را می زنند که شاید از روی عصبانیت باشد؛ بازیکنان پرسپولیس اضافه وزن ندارند و در حال حاضر تیم شان در صدر جدول است.


ایسنا نوشت: ویسی ادامه داد کی روش مربی بزرگ و قابل احترامی است؛ اگر با کی روش تفاهم داشته باشد در آینده تیم های خوبی خواهیم داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :