موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/117466 :کد

سرمربی تیم فوتبال پدیده:

امیدوارم شاگرد خوبی برای فیروز کریمی باشم

  پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۲:۲۴
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -امیدوارم شاگرد خوبی برای فیروز کریمی باشم

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: امیدوارم عصرجمعه ثابت کنم که شاگرد خوبی برای فیروز کریمی بوده‌ام.

به گزارش تحلیل ایران،    رضا مهاجری عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم فردا شاهد فوتبال خوبی باشیم و در پایان هر تیمی که شایسته‌تر بود، نتیجه لازم را کسب کند.


وی ادامه داد: خوشحالم فردا مقابل فردی قرار می‌گیرم که چندین سال افتخار شاگردی او را داشته‌ام و در بحث فوتبال و مربیگری موارد بسیاری را از وی آموخته‌ام.


سرمربی تیم فوتبال پدیده درخصوص غایبان تیمش برای بازی فردا گفت:مصدوم زیاد داریم اما محروم نداریم، در بازی فردا شهاب گردان، مرادمند، مهرداد کفشگری و حقیقی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.


سرمربی تیم فوتبال پدیده همچنین درباره دلایل افت فوتبال خراسان گفت: این موضوع چیزی نیست در این زمان محدود خواهم درخصوص آن توضیح دهم اما قطعاً اگر همدلی و رفاه باشد، پتانسیل داریم که تیم‌های ما بهتر نتیجه بگیرند، به هر حال وقتی تیم‌ها نتیجه می‌گیرند همه در آن دخیل هستند و وقتی هم نتیجه نمی‌گیرند، همه مقصر هستیم.


مهاجری ادامه داد: در هر صورت با وفاق و همدلی می‌توان فوتبال خراسان را از رکود خارج کرد و پتانسیل رسیدن به رتبه‌های بالای جدول را داریم و بارها نیز ثابت کرده‌ایم.


مهاجری بیان کرد: تیم پدیده فوتبال خوبی ارائه می‌دهد اما ما در دو بازی گذشته از داوری متضرر شدیم و به نظرم کمیته داوران و دپارتمان داوری باید بسیار دقت کند چرا که لیگ به روزهای حساس خود نزدیک شده است.


سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد اضافه کرد:با توجه به مشکلاتی که خودمان داشته‌ایم دیگر این توان را نداریم که از داوری هم متضرر شویم، اهل سر و صدا و ایجاد جنجال هم نیستیم و همیشه به همه احترام گذاشته‌ایم اما انتظار داریم که این اشتباهات به حداقل برسد.


ایرنا نوشت: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر جمعه از هفته بیست و دوم در ورزشگاه تختی آبادان، میزبان پدیده مشهد است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :