موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/117477 :کد

طبق گزارش؛

محرومیت سه ستاره دیگر پرسپولیس

  جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۵:۲۶
تعداد بازدید : ۲۸۸   
 تحلیل ایران -محرومیت سه ستاره دیگر پرسپولیس

بعد از سه اخطاره شدن حسین ماهینی در بازی مقابل سپاهان، وحید امیری و محمد انصاری هم دیدار با نفت تهران را از دست دادند تا دست برانکو خالی شود.

به گزارش تحلیل ایران، تیم پرسپولیس اگرچه مقابل سپاهان به پیروزی رسید و  3 امتیاز باارزش به دست آورد اما 3 اخطاره شدن 3 بازیکن این تیم موضوعی تلخ برای سرخپوشان به نظر می رسد.


حسین ماهینی، وحید امیری و محمد انصاری که از قبل دو اخطار گرفته بودند، امروز هم کارت زرد دریافت کردند تا 3اخطاره شوند و یک بازی را از دست بدهند. بر این اساس آنها از بازی با نفت تهران در هفته بیست و سوم غایب هستند.همچنین کمال کامیابی نیا هافبک پرسپولیس که از سوی کمیته انضباطی با محرومیت یک جلسه ای مواجه شده نیز مقابل نفت تهران غایب خواهد بود تا تعداد محرومان پرسپولیس در این بازی به عدد 4 بازیکن اصلی برسد.

 
تابناک نوشت: وحید امیری به دلیل دریافت کارت زرد در بازی با سپاهان سه اخطاره و محروم شد و نمی‌تواند پرسپولیس را در بازی هفته آینده مقابل نفت تهران همراهی کند همان اتفاقی که برای حسین ماهینی افتاد اما قرمزها در خط حمله برای پرکردن جای امیری مشکل بزرگی ندارد. معضل برانکو در خط دفاعی است که بعد از بازگشت سیدجلال حسینی کاپیتان، حالا مهره ای مطمئن برای استفاده در هافبک دفاعی ندارد. شهاب کرمی نشان داد هنوز آماده نیست یا اینکه در سطح سایر مهره های برانکو قرار ندارد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :