موضوعات ‌مرتبط: فناوری شبکه های اجتماعی

a/117542 :کد

توییتر

پروتکل جدید توییتر دست اکانت های متخلف را از کوتاه خواهد کرد

  جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۱
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -پروتکل جدید توییتر دست اکانت های متخلف را از کوتاه خواهد کرد

پروتکل جدید توییتر دست اکانت های متخلف را از این شبکه اجتماعی کوتاه خواهد کرد

به گزارش تحلیل ایران شبکه اجتماعی توییتر همواره به این دلیل که پلتفرم آن ها در مقابله با حساب های کاربری که قوانین را زیر پا می گذارند و توییت های توهین آمیز و آزار دهنده پست می کنند، ضعیف عمل می کند مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است.

این در حالیست که توییتر در سیاست های اخیر خود بارها به این دسته از کاربران متخلف هشدار داده است و روش های مختلفی را به کار گرفته تا از آن ها جلوگیری کند. مشخص است که بسیاری از شیوه هایی که این شرکت برای حل این موضوع اتخاذ کرده، موثر عمل نکرده و برای همین این شبکه اجتماعی تصمیم گرفته تا پروتکل جدیدی بسازد و دست اکانت های متخلف را از توییتر کوتاه کند.


آن طور که وبسایت خبری بازفید نیوز گزارش داده، پروتکل جدید توییتر، حساب های کاربری که به عنوان متخلف شناخته شده اند را مورد هدف قرار داده است. به این ترتیب اگر شخصی در اکانت خود توییت های آزاردهنده و توهین آمیز داشته باشد، توسط این پروتکل شناسایی می شود و بعد از آن دسترسی او به توییتر محدود خواهد شد. در واقع توییت های این شخص از این پس دیگر به افرادی که او را دنبال نمی کنند، نمایش داده نخواهند شد.


جالب است بدانید که این موضوع تنها به توییت ها محدود نمی شود و حتی پست هایی که کاربران متخلف از صفحات دیگر ریتوییت کرده اند هم برای افرادی که آن ها را دنبال نمی کنند مخفی می مانند.

توییتر پس از شناسایی این دسته از کاربران، پیامی به آن ها ارسال می کند که به آن ها اعلام می کند فعالیت های آزاردهنده و توهین آمیزی از سوی اکانت آن ها مشاهده شده و از این لحظه تا مدت زمانی که ذکر شده تمامی فعالیت های شما تنها به دنبال کنندگانتان نمایش داده می شوند.


زمان تعیین شده برای محدود کردن حساب کاربری افراد متخلف، تا به این لحظه 12 ساعت بوده است.

 

تابناک نوشت: مشخص نیست که آیا اگر آن ها پس از این اخطار باز هم به انتشار توییت های آزاردهنده شان ادامه دهند، اکانتشان برای مدت بیشتری محدود بماند یا خبر. تا به این لحظه بسیاری از کاربران توییتر اعلام کرده اند که با بی انصافی توسط توییتر متخلف شناخته شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :