موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/117583 :کد

ترافیک؛

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ های کشور

  شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در استان‌های مرکزی، تهران، قم، گیلان، همدان، خراسان شمالی،‌ خراسان رضوی،‌ مازندران،‌ البرز، اشتهارد- ساوه در استان قزوین، بروجرد- ارک و ملایر در استان لرستان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در رابطه با آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف را در اغلب محورهای استان مرکزی، تهران، قم، گیلان، همدان، خراسان شمالی،‌خراسان رضوی،‌مازندران،‌البرز، اشتهارد- ساوه در استان قزوین، بروجرد- ارک و ملایر در استان لرستان شاهد هستیم.
 
رحمانی ادامه داد: همچنین بارش باران در اکثر محورهای استان هرمزگان و کرمان گزارش شده است.با توجه به شرایط جوی در استان‌های خراسان رضوی، محور توره - بروجرد در استان مرکزی، ساوه - همدان و اردبیل تردد در این محورها تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور هراز خبر داد و گفت: محور هراز از ساعت 5 صبح امروز به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود که این محور با تلاش عوامل راهور ساعت 7 صبح بازگشایی شد.
 
رحمانی در رابطه با آخرین وضعیت ترافیک محورهای مواصلاتی کشور افزود: در حال حاضر بار ترافیکی سنگین و نیمه سنگین را در محدوده جاجرود به سمت تهران حد فاصل تونل قدیم تا پل جاجرود و مسیر شمال به جنوب و ورودی آزادراه تهران- کرج از محدوده پل فردیس تا پل کلاک را شاهد هستیم. فارس نوشت: با توجه به بارش برف و مداخلات جوی در قسمت‌های شرقی کشور توصیه ما به هموطنان این است که از سفرهای ضروری به مناطق کوهستانی خودداری کنند و در صورت تمایل به سفر با شماره 120 تماس بگیرند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :