موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امداد و نجات

a/117705 :کد

امداد و نجات؛

آخرین آمار از ارائه خدمات امدادی در مناطق برفگیر کشور

  یکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -آخرین آمار از ارائه خدمات امدادی در مناطق برفگیر کشور

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از امدادرسانی به ۴۰ هزار نفر از هموطنان گرفتار برف و کولاک در روزهای اخیر خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، مرتضی سلیمی در گفتگو با مهر، به ارائه آخرین آمار از ارائه خدمات امدادی در مناطق برفگیر کشور اشاره کرد و گفت: از ٢٣ بهمن تا ۶ بامداد اول اسفند ۹۵، ۲۶ استان کشر تحت تاثیر برف و کولاک قرار داشته اند.

 

وی با اعلام اینکه عملیات امدادرسانی در ۳۱۱ شهر، روستا و محور برفگیر انجام شده است، افزود: در این مدت، ۴۰ هزار و ۸۰۰ نفر از هموطنان از خدمات امدادی برخوردار شده اند و ۸ هزار و ۳۹۰ نفر اسکان اضطراری داده شده اند.سلیمی از انتقال ۶۶ نفر به مراکز درمانی خبر داد و گفت: در این مدت، ۳۷ خانم باردار نیز از برف و کولاک نجات یافته اند.

وی از نجات ۴ نفر از سقوط بهمن خبر داد و افزود: دو نفر از هموطنان بر اثر سقوط بهمن جان خود را از دست داده اند.به گفته سلیمی، در این مدت، ۴ هزار و ۱۱۲ دستگاه خودرو از برف و کولاک رهاسازی شده است.رئیس سازمان امداد و نجات، تاکید کرد: امدادرسانی د ر ٩استان آذربایجان غربی، اردبیل، خوزستان، خراسان رضوی، سمنان،فارس، گیلان، گلستان و مازندران ادامه دارد .
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :