موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/117814 :کد

سامسونگ

سامسونگ باتری های گلکسی S۸ را از سونی می خرد

  یکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -سامسونگ باتری های گلکسی S۸ را از سونی می خرد

سامسونگ باتری های گلکسی S۸ را از سونی می خرد

به گزارش تحلیل ایران  این روزها خبرهای زیادی درباره پرچمدار بعدی سامسونگ، یعنی گلکسی S8 می شنویم. یکی از مهمترین خبرها در این زمینه، تلاش سامسونگ برای تولید گوشی هایی با باتری های باکیفیت است.

 

هنگامی که شرکت SDI وابسته به سامسونگ و فعال در زمینه ساخت باتری گوشی های هوشمند با حجم بالای سفارش ها برای گوشی نوت 7 روبرو شد، سامسونگ تصمیم گرفت میزان تولید باتری ها توسط همکار دیگر خود یعنی شرکت Amperex را افزایش دهد.


اما اتفاق ناگوار در این زمان آن بود که این باتری ها دارای کیفیت لازم نبودند و سامسونگ برای عرضه هرچه سریع تر و بیشتر نوت 7 به بازار عجله داشت.


همه ما می دانیم که در آن زمان چه اتفاقی افتاد. حال به نظر می رسد سامسونگ از این ماجرا حسابی درس عبرت گرفته و علاوه بر انجام تست های مختلف و اسکن کردن قطعات باتری با اشعه ایکس، به فکر مشارکت با شرکت سوم نیز افتاده است.


شایعه ژاپنی بودن این شریک جدید بار دیگر توسط روزنامه وال استریت ژورنال مطرح شده است. پیش از این، و بعد از آنکه شرکت موراتا کسب و کار باتری سازی سونی را خرید، گفته شد که این شرکت همکار جدید سامسونگ خواهد بود.


سونی که در بخش باتری سازی با رکود روبرو شده بود، این کسب و کار را به تازگی به موراتا فروخته، اما بعید است که این قرارداد تا پیش از تابستان اجرایی شود. به این ترتیب می توان گفت که سامسونگ به طور عملی وارد همکاری با سونی شده است.

 

تابناک نوشت: به نظر می رسد سامسونگ از کیفیت باتری های ساخت سونی راضی است که جای تعجب هم ندارد، چرا که سونی از پیشتازان در این صنعت بوده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :