موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/117912 :کد

استقلال خوزستان

قاسم‌پور: کار استقلال خوزستان برای صعود به مرحله بعد سخت است

  دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -قاسم‌پور: کار استقلال خوزستان برای صعود به مرحله بعد سخت است

پیشکسوت فوتبال خوزستان معتقد است کار استقلال خوزستان برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا سخت خواهد بود.

به گزارش تحلیل ایران ، ابراهیم قاسم‌پور، پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت درباره پیروزی استقلال خوزستان برابر الفتح و کسب سه امتیاز خود در این مسابقه‌ها اظهار کرد: همین که استقلال خوزستان توانست در این دیدار به برتری برسد، برای شروع خوب است اما در کل شاهد بازی جالبی نبودیم. شاگردان پورموسوی برتری نسبی داشتند اما دو تیم به اشتباه‌های حریف و ضربات ایستگاهی دل بسته بودند که استقلال توانست از روی همین ضربات به گل برسد.
 

وی ادامه داد: این پیروزی برای شروع بد نبود اما سطح کیفی بازی استقلال خوزستان چندان جالب نبود. آن‌ها در حد بازی‌های لیگ‌شان هم ظاهر نشدند اما مطمئنا به مرور زمان این تیم بهتر خواهد شد.

 

او درباره هم‌گروهی تیم خوزستانی با لخویا و الجزیره امارات نیز بیان کرد: دو تیم دیگر این گروه خیلی قوی‌تر از الفتح هستند. آن‌ها هم تجربه بیشتری دارند و هم از سطح کیفی بالاتری برخوردار هستند.

 

این اولین تجربه آسیایی استقلال است و با توجه به شرایطی که دارند، کارش مقابل این دو تیم سخت است. استقلال الان شرایطش فرق کرده است. آن‌ها نفراتی را از دست داده‌اند و از لحاظ مالی نیز دوران خوبی را پشت سر نمی‌گذارند اما حریفان آن‌ها تیم‌های متمولی هستند و این کار را برای شاگردان پورموسوی سخت می‌کند.

 

قاسم‌پور درباره توانایی صعود استقلال خوزستان از این گروه تصریح کرد: نمایندگان امارات و قطر تیم‌های خوبی هستند و استقلال خوزستان کار سختی برای صعود به مرحله بعد دارد.

 

اکنون زود است درباره صعود از این گروه صحبت کرد اما استقلال نشان داد همانند فصل بعد می‌تواند همه را غافلگیر کند و شگفتی‌آفرین باشند.

 

ایسنا نوشت:چه کسی فکرش را می‌کرد با وجود تیم‌هایی مانند تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال، نماینده خوزستان قهرمان لیگ شود؟ استقلال می‌تواند پس از آشنایی با جو مسابقه‌های آسیایی حتی از این گروه صعود کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :