موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نیروی انتظامی

a/117952 :کد

نیروی انتظامی؛

برخورد با حرکات مخاطره آمیز در چهارشنبه پایان سال

  ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۲
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -برخورد با حرکات مخاطره آمیز در چهارشنبه پایان سال

سخنگوی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه پلیس منعی برای تخلیه هیجانی مثبت جوانان ندارد، از رصد فضای مجازی و حقیقی در آستانه چهارشنبه پایانی سال برای برخورد با هرگونه حرکات مخاطره آمیز در این شب خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار سعید منتظرالمهدی در گفت و گو با تسنیم با اشاره به نزدیک شدن به چهارشنبه پایان سال و برنامه ریزی پلیس برای این شب اظهار داشت: خوشبختانه در سال های اخیر شاهد بلوغ فکری مردم بوده ایم و رعایت این امر از سوی مردم و پرهیز از حرکات خطرآفرین در این شب توسط بخش اعظم جامعه، شاهدی بر این موضوع است.

سخنگوی نیروی انتظامی افزود: معتقدیم که تخلیه هیجانی مثبت جوانان هیچ منعی ندارد و حتی ما نیز باید فرصتی برای این تخلیه هیجان مثبت ایجاد کنیم ولی قطعا پلیس بر حسب وظیفه ذاتی و قانونی خود از هرگونه حرکت مخاطره آمیز که باعث ایجاد مزاحمت برای دیگران نیز می شود ممانعت به عمل خواهد آورد.

وی خاطرنشان کرد: ما از مدتی پیش رصدهای خود را در این بخش تشدید کرده ایم و خوشبختانه در فضای مجازی و فضای حقیقی کنترل و نظارت داریم.منتظرالمهدی در پایان از کشفیات قابل توجه مواد محترقه از معدود افراد سودجو خبر داد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :