موضوعات ‌مرتبط: سیاسی قضایی

a/118022 :کد

رئیس دادگستری؛

تعیین شعبات ویژه رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات انتخاباتی

  ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -تعیین شعبات ویژه رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات انتخاباتی

نجفی گفت: شعبه دادستانی و شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ به عنوان شعبات ویژه رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات انتخاباتی تعیین شده اند.

 به گزارش تحلیل ایران، نجفی رئیس دادگستری آذرشهر از توابع  آذربایجان شرقی در گفت‎وگو با میزان از تشکیل جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان آذرشهر خبر داد و گفت : دادگستری آذرشهر جهت اجرا و اعمال دقیق قانون و پیش بینی و پیشگیری از وقوع تخلفات و جرائم انتخاباتی اوّلین جلسه پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی را در راستای رصد و پایش مستمر امور تشکیل داد.

 
وی ادامه داد: درصددیم با استفاده از ظرفیت دستگاههای عضو، تدابیر و تمهیدات لازم را نسبت به اجرا و اعمال دقیق قانون و پیش بینی و پیشگیری از وقوع تخلفات و جرائم انتخاباتی در سه مرحله قبل و در حین و بعد از برگزاری انتخابات را اتخاذ کنیم.
 
نجفی تصریح کرد: این ستاد حق دخالت و حق نظارت در انتخابات را ندارد؛ وظیفه ستاد صرفاً پیشگیری و در صورت وقوع جرم برخورد قضایی است.
 
وی افزود: شعبه دادستانی و شعبه 101 دادگاه کیفری 2 به عنوان شعبات ویژه رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات انتخاباتی تعیین شده اند؛ هر یک از اعضای ستاد هرگونه اطلاعاتی در همین خصوص بدست آورند سریعاً به این ستاد اطلاع دهند تا اقدامات پیشگیرانه لازم انجام شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :