موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حماسه

a/118064 :کد

مدافعان حرم

مدافعان حرم مدافع اسلام و انقلاب اسلامی هستند

  ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۱:۲۶
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -مدافعان حرم مدافع اسلام و انقلاب اسلامی هستند

مسئول اردویی گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) گفت: رزمندگان ما در عراق و شام می‌جنگند چرا که بحث ما فقط دفاع از سرزمین ایران نیست بلکه دفاع از اسلام و انقلاب است.

به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ علی یوسفی‌راد، مسئول اردویی گردشگری و راهیان نور  سپاه نبی اکرم(ص)  گفت: محدود کردن سپاه و بسیج به نهاد نظامی یک توطئه است چرا که اساسنامه سپاه مشخص است و رسالت آن پاسداری از انقلاب است که پاسداری از انقلاب در همه حوزه‌های سیاسی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی ضروری است.
 

وی در ادامه با بیان اینکه صیانت از انقلاب در همه ابعاد لازم است و سپاه وظیفه پاسداری از آن را برعهده دارد، افزود: امروز رزمندگان ما در عراق و شام می‌جنگند چرا که بحث ما فقط دفاع از سرزمین ایران نیست بلکه دفاع از اسلام و انقلاب است. بسیج، مدافع اسلام و انقلاب اسلامی است. 

 

دشمن با کاشتن عوامل نفوذی می خواهد انقلاب را سرنگون کند پس پاسداری از انقلاب باید در همه ابعاد باشد که بحمدالله بسیج به عنوان یک نیرو و قدرت مردمی، در مقابل نفوذ دشمن ایستادگی می‌کند.

 

ایسنا نوشت: یوسفی‌راد تاکید کرد بسیج از اولین روز تشکیلش تا به امروز، سد محکمی در برابر دشمن بوده است و این مقابله و ایستادگی با استکبار، همچنان ادامه خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :