موضوعات ‌مرتبط: فناوری تکنولوژی

a/118066 :کد

سامسونگ

شایعه: سامسونگ مشغول کار بر روی تبلت Galaxy Book است

  ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۰:۴۳
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -شایعه: سامسونگ مشغول کار بر روی تبلت Galaxy Book است

شایعه: سامسونگ مشغول کار بر روی تبلت Galaxy Book است

به گزارش تحلیل ایران، مدتهاست که سامسونگ تبلت ویندوزی جدیدی را معرفی نکرده است و انتظار می رود که این کمپانی با معرفی یک تبلت ویندوزی در کنگره جهانی موبایل 2017 که هفته آینده آغاز می شود تغییری در این روند ایجاد کند. گزارش های اخیر نشان می دهند که این کمپانی در این رویداد از گلکسی تب پرو اس 2 رونمایی می کند، اما، اشاراتی که به محصولی با عنوان گلکسی بوک در یک اپلیکیشن ویندوز 10 شده است، احتمال معرفی دستگاهی که به نرم افزار مایکروسافت مجهز باشد را نیز مطرح می کند.

در طول چند روز گذشته، سامسونگ اپلیکیشنی موسوم به Book Settings را در ویندوز استور عرضه کرده است که در آن اشاراتی به تبلت گلکسی بوک سامسونگ شده است. این اپلیکیشن قرار است تنظیمات مضاعفی برای نمایشگر این تبلت، افزایش طول عمر باتری آن و همچنین افزودن سیستم لاک مشابه آنچه در دستگاه های اندرویدی دیده می شود را شامل شود.

بنا بر یک گزارش، سامسونگ در سال 2012 نام تجاری Galaxy Book را به ثبت رساند که دربرگیرنده محصولاتی در رده تبلت و اسمارت فون است. در خصوص این تبلت که ممکن است با نام گلکسی بوک معرفی شود اطلاعات دیگری در دست نیست، بنابراین مشخص نیست که آیا این تبلت همانند گلکسی تب پرو اس 2 بیشتر به سرفیس های مایکروسافت شباهت دارد و یا همانند سایر تبلت های معمول است که ارزان ترو مناسب عموم مصرف کنندگان هستند.


تابناک نوشت: خوشبختانه تا MWC 2017 زمان زیادی نمانده و می توانیم از صحت این شایعات در آن زمان با خبر شویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :