موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/118067 :کد

گلکسی اس 8

جزییات بیشتری در خصوص پردازنده گلکسی اس ۸ فاش شد

  ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۱
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -جزییات بیشتری در خصوص پردازنده گلکسی اس ۸ فاش شد

جزییات بیشتری در خصوص پردازنده گلکسی اس ۸ فاش شد

به گزارش تحلیل ایران سامسونگ چندی پیش در خصوص پردازنده اگزینوس جدیدی که قرار است در MWC 2017 رونمایی کند اشاراتی داشت.

 

گفته می شود بسیار محتمل است که این پردازنده در بعضی نسخه های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مورد استفاده قرار گیرد. بر اساس گزارش های تایید شده بعضی از نسخه های این پرچمدار جدید از اسنپدراگون 835 کوالکام بهره خواهند برد. اخیرا نیز اطلاعات بیشتری در مورد پردازنده گلکسی اس 8 سامسونگ فاش شده است.

گفته می شود اگزینوس جدید سامسونگ احتمالا اگزینوس 9810 نام خواهد داشت. همچنین ممکن است که این تراشه در دو نسخه متفاوت عرضه شود: اگزینوس 9810V که احتمالا از تراشه گرافیکی 18 هسته ای Mali-G71 برخوردار است و اگزینوس 9810M که با تراشه گرافیکی 20 هسته ای Mali-G71 همراه است.

در پردازنده جدید اگزینوس از هسته های پردازشی Mongoose M2 استفاده شده است که جانشین هسته های اگزینوس M1 هستند که سال گذشته معرفی شدند. تشابه این تراشه با اسنپدراگون 835 در این است که در ساخت تراشه های سری اگزینوس 9 سامسونگ هم از فناوری 10 نانومتری استفاده شده است.


البته این بدین معنی نیست که این دو پردازنده از عملکردی مشابه برخوردار خواهند بود. در این خصوص باید پس از مشاهده عملکرد پردازنده ها در اسمارت فون ها رای داد.

 

تابناک نوشت: به نظر می رسد گلکسی اس 8 نخستین اسمارت فونی است که با اسنپدراگون 835 کوالکام و اگزینوس 9810 سامسونگ عرضه خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :