موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/118068 :کد

سامسونگ

سامسونگ عرضه گوشی گلکسی نوت۷ را از سر می گیرد

  ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -سامسونگ عرضه گوشی گلکسی نوت۷ را از سر می گیرد

سامسونگ عرضه گوشی گلکسی نوت۷ را از سر می گیرد

به گزارش تحلیل ایران،  در حالی که هر روز شایعات تازه ای درباره گوشی هوشمند گلکسی S8 سامسونگ می شنویم و زمان زیادی تا رونمایی از آن باقی نمانده، اما همچنان به نظر می رسد که کار سامسونگ با گلکسی نوت 7 تمام نشده است. همانطور که به یاد دارید، این گوشی پس از ماجرای انفجار باتری هایش از بازار جمع آوری شد.

به استناد روزنامه Economic کره جنوبی، سامسونگ قصد دارد از ابتدای ماه ژوئن (یازده خرداد) فروش گوشی های گلکسی نوت 7 ریفربیش شده را آغاز کند. با این حال، احتمال دارد که عرضه این گوشی به بازار کشورهای در حال توسعه همچون هند و ویتنام محدود باشد.

براساس گزارش ها، گلکسی نوت 7 ریفربیش شده دارای باتری 3000 یا 3200 میلی آمپری خواهد بود. این در حالی است که مدل اولیه این گوشی دارای باتری به ظرفیت 3500 میلی آمپر بود. همچنین گفته شده که قاب بدنه این گوشی نیز عوض شده و به غیر از آن، سایر قسمت های گوشی تغییری ندارند.

سامسونگ چندی پیش اعلام کرد که تنها علت انفجار گلکسی نوت 7، اشتباه در تولید باتری آن بوده است و سایر قسمت های آن بی نقص هستند. بنابراین، باتری های جدید نباید مشکل امنیتی ایجاد کنند.

سامسونگ به این ترتیب خواهد توانست تا بخشی از خساراتی که پس از ماجرای نوت 7 متحمل شده را جبران کند. همچنین، چالش دیگر سامسونگ در این زمینه بازیافت میلیون ها دستگاه نوت 7 بود که می بایست به روشی بدون ضرر برای محیط زیست معدوم می شد.

تابناک نوشت: هنوز مشخص نیست سامسونگ قصد عرضه چه تعداد از محموع تقریبی سه میلیون نوت 7 را دارد. این شرکت هنوز درباره قیمت گلکسی نوت 7 ریفربیش شده نیز اظهار نظری نکرده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :