موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شورای شهر

a/118087 :کد

مهدی چمران

نتوانستیم زمان ثبت‌نام در انتخابات شوراها را تغییر دهیم

  ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۲
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -نتوانستیم زمان ثبت‌نام در انتخابات شوراها را تغییر دهیم

رئیس شورای شهر تهران از عدم موفقیت رایزنی‌ها برای تغییر زمان ثبت نام کاندیداها در انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، مهدی چمران در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از آنجایی که برنامه سوم پنج ساله شهرداری تهران از سال ۹۸ قابل اجراست؛ بنابراین شهرداری ملزم شد چارچوب‌های لازم را در این خصوص تدوین کند و بررسی این طرح مسکوت ماند.

وی با اشاره به اینکه طرح یک فوریتی در ارتباط با عملیاتی کردن و تقویت سیستم مدیریت بحران مورد بررسی قرار گرفت، گفت: البته از آنجایی که مصوبه مشابهی در سال ۸۳ به تصویب رسیده بود تنها به اضافه کردن چند مورد اکتفا شد و نهایتا با رأی اکثریت آرا به تصویب رسید.

چمران همچنین درباره افزایش نرخ کرایه‌های وسایل حمل و نقل عمومی برای سال ۹۶، گفت: هنوز این مساله در صحن علنی بررسی نشده که به تصویب برسد؛ تا دو هفته دیگر افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ در صحن شورا مطرح و نهایی خواهد شد.

ایسنا نوشت : وی  با اشاره به اینکه ما درخواست داشتیم با توجه به اینکه ثبت نام شوراها در تعطیلات عید است این زمان تغییر کند و از ۳۰ اسفند به حداقل ۲۲ اسفند ماه موکول شود، گفت اما هنوز تغییری در این زمینه حاصل نشده و کاندیداها باید در همان موعد مقرر اعلامی (۳۰ اسفند) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :