موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/118112 :کد

حوادث؛

اسامی قربانیان ریزش ساختمان در خیابان خلیج‌ فارس

  چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -اسامی قربانیان ریزش ساختمان در خیابان خلیج‌ فارس

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از تشکیل پرونده قضایی پیرامون ریزش سه ساختمان در خیابان خلیج‌فارس تهران در دادسرای جنایی خبر داد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، محمد شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب، گفت: در حادثه انفجار و ریزش 3 ساختمان در خیابان خلیج‌فارس،5 تن کشته شدند که شامل سه زن و یک دختربچه 38 روزه و یک پسر بچه 10 روزه می‌شود. در این حادثه 7 نفر  هم مصدوم شده‌اند.شهریاری، اسامی فوتی‌های حادثه‌ی انفجار و ریزش سه باب منزل مسکونی در خیابان خلیج‌فارس تهران در سه‌شنبه شب را، اعلام کرد که عبارتند از:  وجیهه نجف‌پور ٤٩ ساله، فاطمه مهدوی ٣٠ ساله،  منور فرجی ٤٠ ساله، دنیا میرزایی طفل  ٣٨ روزه و محمد پارسا حسن‌پور ١٠ ساله. اسامی هفت مصدوم حادثه نیز عبارتند از: حمید زنگه، اروجعلی حسن‌پور، معصومه حسن‌پور  (مادر طفل ٣٨ روزه)، عصمت میرزایی،  حمید حسن‌پور ، عباس حسن‌پور و  زهرا توکلی.

وی  با بیان اینکه پرونده قضایی پیرامون این حادثه در دادسرای جنایی تشکیل شده است، گفت: علت حادثه در حال بررسی است و تحقیقات در این زمینه در حال انجام است.در همین حال، ساعاتی قبل، حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران، به ایسنا اعلام کرده بود: در پی این حادثه 7 تن از زیر آوار خارج شدند که 4 نفرشان به بیمارستان منتقل شده و 3 تن دیگر جان خود را از دست داده‌اند. همچنین 2 تن دیگر نیز به دلیل قرار گرفتن در مجاورت محل حادثه دچار مصدومیت شده‌اند.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :