موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/118184 :کد

پارلمان غنا

رئیس هیأت پارلمانی غنا: باید چاره‌ای برای مسئله فلسطین پیدا کنیم

  چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۰
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -رئیس هیأت پارلمانی غنا: باید چاره‌ای برای مسئله فلسطین پیدا کنیم

رئیس هیات پارلمانی غنا اظهار کرد: این کنفرانس بزرگ و مهم است که باید در آن فعالیت داشته و بتوانیم برای مسئله فلسطین چاره ای پیدا کنیم.

به گزارش تحلیل ایران ، عمر حبیب تجانی رئیس هیأت پارلمانی غنا در این کنفرانس طی سخنانی از جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه تشکر کرد و گفت: این کنفرانس بزرگ و مهمی است که باید در آن فعالیت داشته باشیم تا نهایتا بتوانیم برای مسئله فلسطین چاره ای پیدا کنیم و صلح را در جهان برقرار کنیم.

 

وی افزود:  فجایعی که رخ داده و کشتار زیادی که انجام شده به گونه ای است که در طول تاریخ چنین چیزی سابقه نداشته است و بنده از مجلس ایران تشکر می کنم که این کنفرانس را برگزار کرد، برای اینکه راه حلی برای مشکل پیدا کنیم.

 

وی افزود:‌ فلسطینیان قربانی جنگ با اسرائیل هستند و پیشرفت و صلح آن‌ها به خطر افتاده است، آن‌ها نمی‌توانند بدون حمایت از کشورهای مسلمان به پیروزی برسند.

 

رئیس هیأت پارلمانی غنا اظهار کرد: اسرائیل شهرک سازی های را با حمایت غرب و آمریکایی ها انجام می دهد البته طرف فلسطینی هم از همان ابتدا در مورد سرزمین کوتاه آمده و این ادعا کمتر و کمتر شده است.

 

ایسنا نوشت: ‌وی در پایان اظهار کرد جامعه بین‌المللی باید به اجرای قطعنامه‌ها نظارت کند تا به این طریق بتوانیم به اهدافمان برسیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :