موضوعات ‌مرتبط: سیاسی فرامنطقه ای

a/118191 :کد

نایب رییس مجلس بولیوی

ویزای همه اسرائیلی ها را به دلیل وحشی گری رژیم صهیونیستی لغوکردیم

  چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۶
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -ویزای همه اسرائیلی ها را به دلیل وحشی گری رژیم صهیونیستی لغوکردیم

نایب رییس مجلس بولیوی گفت : کشور ما ویزای همه اسرائیلی ها را به دلیل وحشی گری رژیم صهیونیستی لغو کرده است.

به گزارش تحلیل ایران  رومانیا گالالو نایب رئیس اول مجلس بولیوی، چهارشنبه در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین افزود: موضوع فلسطین باید به صورت عمقی مورد بررسی قرار گیرد.


وی افزود: ماشاهد درگیری تمدن غربی و عربی و اسلامی در موضوع فلسطین هستیم که تمدن غربی به دنبال جنگ و همراهی با اسرائیل است و تمدن اسلامی با امپریالیسم مبارزه می کند.


وی تصریح کرد: تمدن اسلامی نام درخشانی در مبارزه با تروریسم از خود به جای گذاشته است ، در این زمینه بوش به دنبال این بود که تروریسم را با اسلام مساوی بداند در حالی که اینگونه نیست. همچنین جرج بوش به دنبال این بود که بگوید هر که با ما نیست بر ضد ما است.


وی تصریح کرد: آمریکا به حقوق مردم فلسطین تجاوز کرده زیرا به دنبال حمایت از رژیم صهیونیستی است.


رومانیا گالالو تاکید کرد: صهیونیست ها سرمایه داران بزرگی در آمریکا هستند و در برج های دوقلو نیز حضور داشته اند، وقتی که برج های دوقلو منفجر شدند هیچ صهیونیستی در آنجا حضور نداشت که این خود نشانه ای برای تفکر در این زمینه است.


وی گفت: حامیان فلسطین باید متحد باشند،دولت بولیوی همواره اعلام کرده است که دوست فلسطین است و لازم می داند که دوستان فلسطین برای ایجاد حاکمیت کشور فلسطین تلاش کند.


وی تصریح کرد: شهرک سازی های رژیم صهیونیستی باید متوقف شود، بولیوی ویزای همه شهروندان اسرائیلی را به دلیل وحشی گری های رژیم صهیونیستی لغو کرده است.

**شهرک سازی رژیم صهیونیستی با حمایت غرب و آمریکاست
عمرحبیب تجانی عضو پارلمان غنا در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین گفت: مردم فلسطین قربانی جنگ با اسرائیل هستند.


وی گفت: پیشرفت و صلح این مردم به خطر افتاده و باید توجه داشت که بدون حمایت کشورهای مسلمان فلسطینی ها نمی توانند به پیروزی برسند و در راه آزادی فلسطینی ها بیشترین هزینه را پرداخته اند.


ایسنا نوشت:  شهرک سازی های جدید رژیم صهیونیستی با حمایت غرب و آمریکا انجام می شود در حالی که طرف فلسطینی در بازپس گیری سرزمین قدس کوتاه آمده و نهایتا به ایجاد دو کشور نیز رضایت دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :