موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/118248 :کد

حجت الاسلام رحیمیان:

جبهه مردمی محل اتصال نیروهای انقلاب است

  پنجشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۳
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -جبهه مردمی محل اتصال نیروهای انقلاب است

رئیس هیئت موسس جبهه مردمی گفت: جبهه مردمی حزب جدید نیست و نمی خواهد انشقاقی بر انشقاق های دیگر بیفزاید.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام رحیمیان رئیس هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز در اولین مجمع عمومی این جبهه گفت: آنچه باعث پیوند با این جبهه است به خاطر دو مسئله اساسی است، انگیزه ای که باعث شده شما و هزاران نیروی انقلابی دیگر در سراسر کشور به این جبهه بپیوندند در درجه اول دغدغه از شرایط حاکم و دلبستگی و امید به دشمن است. نگرانی از عدم توجه و تمرکز بر معیشت و گرفتاری های مردم باعث این دغدغه شده است.


وی افزود: فلسفه نظام اسلامی رفع گرفتاری های مردم است اما ما شاهدیم که دغدغه ها و مطالبات به حق رهبری بر زمین مانده است، آنجا که اظهار نگرانی کردند پیگیری و آنجا که مطالبه کردند همچنان بر زمین مانده است. فضای مجازی، سبک زندگی و اقتصاد مقاومتی بر زمین مانده است.رحیمیان ادامه داد: ما نگران جا به جا شدن ارزش ها با ضد ارزش ها هستیم  و معتقدیم تنها راه درمان وحدت نیروهای انقلاب، دردمندان و همه مومنان نگران برای آینده کشور است.رئیس هیئت موسس جبهه مردمی گفت: همه ما می دانیم که جبهه یک حزب جدید نیست تا انشقاقی بر انشقاق های قبلی بیفزاید بلکه یک محل اتصال و پیوند بین نیروهای انقلاب است که می خواهد برادرانه و خادمانه دغدغه مندان در همه گروه ها و اقشار را حول محور انقلاب و پیروی از مقام ولایت منسجم کند تا به خواست خدا گامی در جهت رفع مشکلات برداشته شود.


وی گفت: امیدواریم این راه برای همیشه در نظام اسلامی ادامه داشته باشد هرچند انتخاب آتی قدم اول این جبهه است اما راه امام و رهبری راهی استوار برای تداوم انقلاب است.رحیمیان افزود: رسیدن به اصلح گزینه ها برای مسئولیت اجرایی این کشور همراه با تیم و مجموعه ای شایسته که از نظر اعتقادی به اصول نظام و راه امام پیرو محض باشند گام اول در این ایستگاه برای جبهه مردمی است.وی گفت: ملت ایران در برابر تحریم های اقتصادی از پا در نیامد چون به زندگی ساده رهبر انقلاب چشم داشت. مردم این سختی ها را تحمل کرد چون امامی داشت که در خانه استیجاری زندگی و فوت کرد و دفن شد.وی تاکید کرد: باید قدم به قدم اندیشه ما خدمت گذاری به مردم باشد.


مهر نوشت: رئیس هیئت موسس جبهه مردمی خاطرنشان کرد: زمانی دشمن تلاش می کرد مردم در انتخابات شرکت نکنند اما امروز می گویند شرکت کنید اما از آنجا که همه چیز فدای دین است هدف یکایک کسانی که در این جبهه جمع شدند خدمت به اسلام و نظام اسلامی است.رحیمیان یادآور شد: مهمترین مدالی که همه متعهدان انقلاب می توانند برای خود فراهم کنند مدال خدمت به مردم و رفع مشکلات معیشتی مردم است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :