موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مذهبی

a/118292 :کد

آیت‌الله علوی گرگانی

معیشت مسئله نخست کشور است؛ مسئولان به فکر باشند

  پنجشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۳۱
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -معیشت مسئله نخست کشور است؛ مسئولان به فکر باشند

مرجع تقلید شیعیان گفت: معیشت مسئله نخست کشور است و مسئولان بدانند صبر مردم هم حدی دارد اگر کاسه صبر مردم لبریز شود دیگر نمی‌شود آن را کنترل کرد.

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی اظهار داشت: باید چنان بر اوضاع مسلط باشیم که جریانات و تحرکات مشکوک را در نطفه خفه کنیم.

مرجع تقلید شیعیان گفت: مسئولیتی که به شما در این زمینه محول شده بسیار مهم و باارزش است هر چه تکنولوژی بیشتر در جامعه پیشروی می‌کند مشکلات جامعه نیز بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: بی‌پرده بگویم با گسترش تکنولوژی امروز اختیار از دست مردم سلب شده است و دیگر حریمی برای عفاف و حیا وجود ندارد.

آیت‌الله علوی گرگانی تأکید کرد: امروز دیگر انسان اختیار فرزندش را هم ندارد و این بلا دامن همه حتی بیت مراجع را هم گرفته حالا باید چه میزان برنامه‌ریزی کنیم تا بر این مشکلات فائق آییم.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به استفاده گسترده استکبار از امکانات فضای مجازی گفت: ما باید چنان بر گروه‌های تروریستی و گروه‌های تکفیری تسلط داشته باشیم که بتوانیم دشمن را در نطفه خفه کنیم از همین رو کار پدافند غیرعامل بسیار حساس و سخت است.

تسنیم نوشت : استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به سخنی از امیرالمومنین(ع) مبنی بر اینکه ممکن است با فشار اقتصادی یک مسلمان از دین خودش بگذرد عنوان کرد: معیشت مسئله نخست کشور است و مسئولان بدانند صبر مردم هم حدی دارد اگر کاسه صبر مردم لبریز شود دیگر نمی‌شود آن را کنترل کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :