موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/118364 :کد

آیفون های 6 6s

iOS ۱۰.۲.۱ مشکل خاموش شدن ناگهانی آیفون های ۶ ۶s را برطرف می کند

  جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -iOS ۱۰.۲.۱ مشکل خاموش شدن ناگهانی آیفون های ۶ ۶s را برطرف می کند

iOS ۱۰.۲.۱ مشکل خاموش شدن ناگهانی آیفون های ۶ و ۶s را برطرف می کند

به گزارش تحلیل ایران اگر مالک یکی از آیفون های 6 یا 6 اس و/یا نسخه پلاس این گوشی ها هستید و آیفون شما به صورت ناگهانی و غیرمنتظره خاموش می شود، احتمالا باید نسخه iOS مورد استفاده گوشی خود را چک کنید. به این دلیل که اگر گوشی خود را به نسخه iOS 10.2.1 بروزرسانی نکرده باشید، به صورت پی در پی با مشکل خاموش شدن گوشی، که بسیار آزاردهنده است، رو به رو می شوید.

iOS 10.2.1 ماه گذشته به صورت عمومی عرضه شد اکنون مطابق با بیانیه جدید اپل، مشخص شده که این بروزرسانی ها به گونه ای طراحی شده که مشکل خاموش شدن آیفون ها را برطرف کند. البته به نظر نمی رسد که این مشکل به صورت کامل برطرف شده باشد، اما اپل مدعی است که ای بروزرسانی توانسته مشکل را روی 70 تا 80 درصد از آیفون ها حل کند.

اپل هم چنین به مشتریان خود اطلاع داده که این خاموش شدن ها، مشکل امنیتی نیستند به این ترتیب دلیلی برای نگرانی های شدید وجود ندارد. "لازم به ذکر است که این خاموش شدن های غیرمنتظره مشکل امنیتی نیستند اما ما درک می کنیم که این مشکلات می توانند آزاردهنده باشند و به همین دلیل تلاش کردیم در سریع ترین زمان ممکن به این موضوع رسیدگی کنیم. کاربرانی که هنوز با آیفون خود مشکل دارند با Apple Care تماس برقرار کنند."

تابناک نوشت: به این ترتیب اگر پیش از این گوشی شما به صورت ناگهانی خاموش شده است بهتر است در اسرع وقت آن را به iOS 10.2.1 بروزرسانی کنید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :