موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/118406 :کد

هواشناسی؛

پیش بینی هواشناسی از آب و هوای استان ها

  شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۵
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -پیش بینی هواشناسی از آب و هوای استان ها

از بعد از ظهر روز یک شنبه وطی روز دوشنبه با شمالی شدن جریان‌ها درسواحل دریای خزرابرناکی و بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود و دریای خزر روز دوشنبه مواج خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران، بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر ادامه ناپایدای‌ها در بخشهایی از جنوب وجنوب شرق کشور طی سه روز آینده است از این رو دراستانهای هرمزگان، بخشهایی از فارس، کرمان و سیستان وبلوچستان ابرناکی، وزش باد ورگبار باران گاهی با رعد وبرق پیش بینی می‌شود که این وضعیت روز یکشنبه در این نواحی بویژه در جنوب غرب فارس، شمال هرمزگان، نیمه غربی کرمان تشدید می‌گردد.
 
باشگاه خبرنگاران نوشت: روز دوشنبه نیز بارش‌ها در نیمه شرقی هرمزگان وبخشهایی از سیستان و بلوچستان شدت بیشتری خواهد داشت، همچنین درسایرمناطق کشور امروزجو نسبتأ پایدار حاکم است و در استان‌های ساحلی دریای خزر افزایش دما ودر برخی مناطق سواحل غربی خزر وزش بادجنوبی رخ خواهد داد.از بعد از ظهر روز یک شنبه وطی روز دوشنبه با شمالی شدن جریان‌ها درسواحل دریای خزرابرناکی و بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود و دریای خزر روز دوشنبه مواج خواهد شد. امروز واوایل وقت روز یک شنبه آسمان شهرهای صنعتی و پر جمعیت غبار آلود پیش بینی می‌شود.
 

 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :